Užijte si pobyt v Penzionu Wolf ve dvou, anebo hned s celou rodinou. Těšte se na vynikající polopenzi formou bufetu, pro děti je tu zase dětské hřiště. Některé varianty mají v ceně také vstupenku na celý den do populárních lázní Sárvár.

Celodenní hýčkání a wellness v lázních

Penzion stojí ve vzdálenosti pouhých 800 m (10 minut chůze) od lázní. Venkovní i vnitřní koupání, saunový svět, to vše vás čeká při návštěvě lázní v Sárváru. Z klasických lázeňských procedur jistě zaujmou vanové koupele, bahenní zábaly, masáže, podvodní masáže, vodoléčby či léčivé zábaly.

Těšit se můžete na vodní plochu, která má těžko uvěřitelných 5 000 m².

Dětský zážitkový bazén s vodním hradem a pirátskou lodí a spoustou skluzavek či vyhřívané bazény s vodou z léčebných pramenů o teplotě kolem 35 °C a masážními tryskami zajistí, že si výlet užijí všechny věkové kategorie.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Ludvík K.)

Byli jsme spokojeni, strava odpovídala ceně, ubytování také, pokojíček malý ale dostatečný pro spaní. Termální lázně na velmi dobré úrovni, doporučuji.

Vynikající (Lubica C.)

Zo vsetkymi sluzbami ohladom ubytovania, stravy, wellness sme boli maximalne spokojni. Odporucam aj daslim zakaznikom.

Vynikající (Zdenka P.)

Naprostá spokojenost s pobytem. Ubytování v penzionu Wolf, polopenze v hotelu Wolf výborná. Doporučení při platbách - berte s sebou drobná eura, vracejí ve forintech.

Skvělé (Libuše K.)

Prostředí penzionu velmi pěkné, pobyt odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno, strava výborná, lázně nádherné.

Skvělé (Marcela A.)

Počasí sice úplně nevyšlo, přesto jsme byli spokojeni, vše odpovídalo nabídce z voucheru.

Vynikající (Kamila ?.)

Vše Ok, jen nám chyběla sprcha ve vaně, byla jen baterie, strava v pohodě, ubytování v penzioně dostačující, čisté. Personál ochotný, vstřícný.

Vynikající (Kateřina T.)

Byli jsme velice spokojeni jak s hotelem, tak s veškerými poskytnutými službami. Vše co jsme měli dostat jsme dostali. Personál byl velice milý a ochotný. Výborná kuchyně. Určitě doporučujeme dalším zákazníkům.

Vynikající (Josef M.)

Ubytování, stravování i samotné služby v termálních lázních byly na vysoké úrovni.

Vynikající (Libuše K.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno. S pokytnutými službami jsme byli velmi spokojeni, strava výborná, termály úžasné. V termálech perfektní zázemí pro děti, byli jsme velmi mile překvapeni.

Skvělé (Libuše K.)

Ubytování v penzionu bylo velmi pěkné, obdrželi jsme vše co bylo na kupónu uvedeno.