Wolf Panzió

Wolf Panzió

Rákóczi utca 11, Sárvár
Maďarsko

+36 30 946 4550

info@wolfhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,6 km
Vzdálenost od lázní
0,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,8 km

O ubytování

Wolf Panzió najdete v centru krásného historického města Sárvár ve vzdálenosti pouze 700 m od vyhlášených termálních lázní.

Během pobytu v Sárváru nezapomeňte navštívit hlavní dominantu města – starobylý Nádasdyův hrad (600 m). K příjemným procházkám a plavbám na člunech láká jezero Csónakázó (2 km). Dále se v Sárváru nachází chráněný přírodní park – arboretum (1,2 km), ve kterém je k vidění více než 350 druhů stromů a keřů, mezi nimi i několik set let staré platany. Oblíbeným cílem turistů jsou nedaleká lázeňská města Celldömölk (23 km) či Szombathely (30 km) s mnoha památkami.

Kde budete spát?

Čekají na vás pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou. K vybavení pokoje patří satelitní TV a WiFi připojení, lednice, trezor a telefon.

Na čem si pochutnáte?

Restaurace přímo v penzionu vás nadchne příjemnou rodinnou atmosférou a skvělým jídlem. Každé ráno pobytu si pochutnáte na bufetové snídani. V průběhu dne je pak možné zahnat hlad či chuť dobrotami z jídelního lístku. Můžete se těšit na pochoutky mezinárodní kuchyně i tradiční maďarské speciality, jako je guláš podávaný s bramborovými knedlíčky "dödölle" nebo výborné a slaďoučké maďarské palačinky.

Cestujete s dětmi?

Zatímco si v místní restauraci budete pochutnávat na specialitách nebo usrkávat koktejly v přilehlé kavárně, vaše ratolesti se zabaví na dětském hřišti.