Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Harrachov: Tipy na výlet a zajímavá místa

Turistické středisko Harrachov je známé hlavně díky sportovnímu areálu s několika skokanskými můstky, kde se konaly závody světového poháru v letech na lyžích i mistrovství světa. Má však mnohem víc co nabídnout. Najdete zde nejstarší českou sklárnu Novosad, jejíž součástí je muzeum skla. Skláře při práci můžete přes prosklenou stěnu pozorovat z místního minipivovaru. Zajímavá je rovněž expozice Hornického muzea s 1 km dlouhou podzemní štolou. Odpočinout si můžete ve vyhlášených místních lázních.

Mumlavský vodopád Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Mumlavský vodopád najdete poblíž Harrachova. Jedná se o nejmohutnější krkonošský vodopád, který se s hukotem řítí po celé šířce koryta do hloubky přibližně 10 metrů. Vodopády postupně vytvořily v žulové skále obří kotle, tzv. Čertova oka. Vodopády jsou dobře přístupné pěšky i na kole. Občerstvit se můžete v nedaleké Mumlavské boudě.

Více informací

Ski areál Harrachov - Čertova Hora Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Ski areál Harrachov - Čertova Hora najdete v západní části Krkonoš. Jedná se o jedno z nejnavštěvovanějších lyžařských center u nás. Na Čertově hoře se mohou lyžaři těšit na čtyři sjezdovky o celkové délce 6,5 km, sedačkové lanovky a perfektně upravený povrch. V blízkých areálech Zákoutí a Amálka je prostor věnován především dětem, najdete zde lyžařskou školu i nenáročný svah pro večerní lyžování.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 14 tipů

Harrachov: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK