Studio Harryho Pottera™ v Londýně: 2x vstupenka a ubytování

Warner Bros. Studios – The Making of Harry Potter™

Perfektní
DÁREK
pro fanoušky Harryho Pottera
4 999 Kč
38 % sleva

POUKAZ
na hotel + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x vstupenka na Warner Bros. Studios – The Making of Harry Potter™

1 noc v kvalitním hotelu dle vašeho výběru pro dva

Expresní vstup na výstavu bez čekání ve frontě

Snídaně v hotelu (v závislosti na vybraném ubytování)

Platnost dle aktuálních kapacit, ostatní termíny za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 1.1.2024 do 31.12.2024

O zážitku

Chcete si rovnou vybrat termín, hotel a další volitelné možnosti pobytu? Podívejte se na klasickou nabídku Studio Harryho Pottera™ v Londýně: vstupenka a ubytování.


Poukaz v hodnotě 4 999 Kč zahrnuje ubytování na 1 noc v prémiovém hotelu v Londýně pro dvě osoby a také 2 vstupenky na návštěvu unikátních studií Warner Bros. – The Making of Harry Potter™. Obojí je platné ve vybraných termínech dle dostupnosti. Doprava není zahrnuta v ceně.

Platnost poukazu je 3.1.2023 - 31.12.2023. Termíny na druhou polovinu roku 2023 budeme do kalendáře s rezervacemi postupně přidávat. Po 31.12.2023 je možné prodloužení až do 31.12.2024 a využití poukazu na jiný pobyt z nabídky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden.

Důležité informace

 • V případě rezervace většího počtu osob doporučujeme dostupnost nejprve ověřit na naší zákaznické podpoře (+420 538 880 980, info@travelking.cz).
 • Rezervovaný termín a čas vstupu do studií není možné změnit.

Studia Warner Bros. – The Making of Harry Potter™ v Londýně

Zavítejte do magických studií Warner Bros. a ponořte se do světa Harryho Pottera™. Poodhalíte produkční tajemství, vyzkoušíte si některé ze speciálních efektů, a především se alespoň na chvilku přenesete na místa, kde žili vaši oblíbení filmoví hrdinové. Projděte se po Velké síni v Bradavicích, nahlédněte do společenské místnosti Nebelvíru či chlapecké ložnice. Prohlídka vás zavede také do Brumbálovy pracovny, učebny lektvarů či Hagridovy chatrče.

Ve studiích nechybí ani řada známých rekvizit jako pohár tří kouzelníků, zrcadlo z Erisedu a velká spousta kouzelných tvorů. Chcete se setkat s drakem, testrálem, hipogryfem či obřím pavoukem? Proletět se na koštěti? Anebo se na chvilku ocitnout v Bradavickém expresu? V The Making of Harry Potter™ není nic nemožné. Dokonce tu můžete ochutnat i vyhlášený máslový ležák, čokoládovou žabku či Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak.

Součástí studií je také ohromný obchod se suvenýry. Vydejte se pro svou kouzelnickou hůlku k panu Ollivanderovi, pořiďte si plášť své oblíbené koleje či další z velké spousty upomínkových předmětů.

Informace k návštěvě studií The Making of Harry Potter™

Studia Warner Bros. – The Making of Harry Potter™ byla veřejnosti zpřístupněna 31.3.2012, a protože se jedná o stálou výstavu, můžete do nich zavítat i nyní. Otevřena jsou každý den od 9:30 do 20:00 hodin, dle sezóny se může otevírací doba lehce lišit (otevření už od 8:30, anebo naopak až do 22:00 hodin). Pro vstup do studií je nutné zarezervovat si čas příchodu.

Ujistěte se, že budete na místě nejpozději 30 minut po zvoleném časovém úseku. Pro maximální čarodějnický zážitek si na prohlídku studií vyhraďte alespoň 3,5 hodiny svého času. Pokud se tu však budete chtít zdržet déle, po prohlídce studií posedět v čokoládovně Frog Café anebo navštívit bohatý kouzelnický obchod, tak rozhodně můžete!

Studia Warner Bros. – The Making of Harry Potter™ najdete kousek za Londýnem. Adresa je Warner Bros. Studio Tour London, Studio Tour Drive, Leavesden, WD25 7LR. Jak se ke studiím dostanete? Vyrazit můžete autem, taxi službou, anebo hromadnou dopravou.

Nejpohodlnější transport pomocí hromadné dopravy je vlakem ze stanice London Euston do zastávky Watford Junction. Cesta trvá zhruba 20 minut. Následně přestoupíte na Harry Potter autobus, který staví přímo před vchodem do Watford Junction a zdarma vás dopraví až ke studiím. Za příplatek si také budete moci při uplatňování poukazu dokoupit autobusovou dopravu z centra Londýna do studií.

Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit čas vstupu do Studií Warner Bros. – The Making of Harry Potter™
 • Dokoupit autobusovou dopravu z centra Londýna do studií
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Informace k ubytování

Součástí zážitkového balíčku je kromě dvou vstupenek do studií The Making of Harry Potter™ také ubytování v prémiovém hotelu pro dvě osoby na 1 noc pro dva dospělé či jednoho dospělého a jedno dítě. Budete si tak moci užít i další lákadla, která Londýn nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce. Některé hotely jsou dostupné pouze za příplatek. Garantujeme vám, že alespoň v několika termínech je na výběr hotel bez doplatku.

Jak hotely do zážitkového balíčku vybíráme? Na ubytování, které vám nabízíme, si dáváme záležet. Snažíme se hotely vybírat tak, aby byly v blízkosti atrakce, na kterou máte vstupenku, případně v dosahu centra či letiště. Co se týče kategorie, jedná se o prémiové hotely s dobrým hodnocením zákazníků.

 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
4 999 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Studia Harry Potter™ v Londýně: 2 vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

Moxy London Heathrow Airport
804-834 Bath Road Heathrow, Airport, Hounslow TW5 9UH
Moxy London Stratford
86 Great Eastern Rd, London E15 1GR
Holiday Inn London - Watford Junction
65-67 Clarendon Rd, Watford WD17 1DS

Uvedené hotely jsou pouze příklady a jejich nabídka se mění. Ubytováni ovšem budete v kvalitním hotelu srovnatelné kategorie a nabídky služeb. V základní ceně je zahrnuto ubytování a vstupenka ve vybrané termíny dle dostupnosti pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit prodloužený pobyt či ubytování vyšší kategorie.

Postavy, jména a další prvky související s HARRY POTTEREM jsou chráněny právy © & TM Warner Bros. Entertainment Inc. J.K. ROWLING'S WIZARDING WORLDTM J.K. Rowling and Warner Bros. Entertainment Inc. Publishing Rights © JKR. (s17).

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytuZvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobytZarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaciFinální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitekTeď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 800 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet