Zábavní Playmobil FunPark u Norimberku: 2x vstupenka a ubytování

Zábava pro malé i velké nedaleko Norimberku

Perfektní
DÁREK
nejen pro milovníky stavebnice
2 999 Kč
39 % sleva

POUKAZ
na ubytování + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x celodenní vstupenka do Playmobil FunParku

1 noc v kvalitním hotelu dle vašeho výběru pro dva

Expresní vstup do parku bez čekání ve frontě

Snídaně v hotelu (v závislosti na vybraném ubytování)

Platnost dle aktuálních kapacit, ostatní termíny za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 1.1.2024 do 31.12.2024

O zážitku

Chcete si rovnou vybrat termín, hotel a další volitelné možnosti pobytu? Podívejte se na klasickou nabídku Playmobil FunPark u Norimberku se vstupenkou i ubytováním.


Poukaz v hodnotě 2 999 Kč zahrnuje dvě celodenní vstupenky do Playmobil FunParku a ubytování ve vámi zvoleném prémiovém hotelu na 1 noc pro dva. Obojí je platné ve vybraných termínech dle dostupnosti. Doprava není zahrnuta v ceně.

Platnost poukazu je 3.1.2023 - 31.12.2023. Termíny na druhou polovinu roku 2023 budeme do kalendáře s rezervacemi postupně přidávat. Po 31.12.2023 je možné prodloužení až do 31.12.2024 a využití poukazu na jiný pobyt z nabídky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden.

Důležité informace

 • V případě rezervace většího počtu osob doporučujeme dostupnost nejprve ověřit na naší zákaznické podpoře (+420 538 880 980, info@travelking.cz).
 • Rezervovaný termín vstupu do parku není možné změnit.

Playmobil FunPark v Německu

Dopřejte si den plný zážitků v nejoblíbenějším rodinném zábavním parku v Německu! Playmobil Funpark leží u bavorského městečka Zirndorf jen 90 minut jízdy autem od českých hranic. Jako mávnutím kouzelného proutku se zde ocitnete ve světě plném zábavy a dobrodružství a setkáte se s postavičkami populární stavebnice Playmobil v životní velikosti.

Děti si zde užijí parádní zábavu při lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Každý si zde přijde na své – pro statečné rytíře je tu hrad, pro krásné princezny zámek, pro dobrodruhy pirátská loď či westernové městečko a pro milovníky zvířátek dětská zoo s opravdovými zvířecími kamarády. Pro raubíře je tu policejní stanice s vězeňskou celou a vyšetřovací stěnou a spousta dalších atrakcí.

V Playmobil Funparku vás zkrátka čeká den plný smíchu, pohybu a nezapomenutelných rodinných zážitků. Kromě vstupenky do zábavního parku je v ceně balíčku ubytování v prémiové hotelu dle vašeho výběru. Díky tomu vám zbyde dostatek času také na objevování krás Norimberka a dalších krás Bavorska.

Informace k návštěvě Playmobil FunParku

Playmobil FunPark najdete v Německu nedaleko Norimberku asi 1,5 hodiny od hranic s Českem. Jeho přesná adresa je Brandstätterstraße 2-10, 90513 Zirndorf,

Na místo se pohodlně dostanete autem. Parkování na místě je možné za poplatek 5 €. Dopravit se také můžete hromadnou dopravou do Norimberku, odkud pak k zábavnímu parku jezdí vlak i autobus.

Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit si termín ubytování a vstupu do Playmobil FunPark
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Informace k ubytování

Součástí zážitkového balíčku je kromě dvou vstupenek do Playmobil FunParku také ubytování v prémiovém hotelu pro dvě osoby na 1 noc pro dva dospělé či jednoho dospělého a jedno dítě. Budete si tak moci užít i další lákadla, které okolí Norimberku nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce. Některé hotely jsou dostupné pouze za příplatek. Garantujeme vám, že alespoň v několika termínech je na výběr hotel bez doplatku.

Jak hotely do zážitkového balíčku vybíráme? Na ubytování, které vám nabízíme, si dáváme záležet. Snažíme se hotely vybírat tak, aby byly v blízkosti atrakce, na kterou máte vstupenku, případně v dosahu centra či letiště. Co se týče kategorie, jedná se o prémiové hotely s dobrým hodnocením zákazníků.

 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
 • © Playmobil Funpark
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
2 999 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Playmobil FunPark u Norimberku: 2 vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

the niu Leo
Am Leonhardspark 6, 90439 Norimberk
the niu Saddle
Gebhardtstraße 8a, 90762 Fürth
Holiday Inn Express Erlangen
Güterbahnhofstraße 9, 91052 Erlangen

Uvedené hotely jsou pouze příklady a jejich nabídka se mění. Ubytováni ovšem budete v kvalitním hotelu srovnatelné kategorie a nabídky služeb. V základní ceně je zahrnuto ubytování a vstupenka ve vybrané termíny dle dostupnosti pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit prodloužený pobyt či ubytování vyšší kategorie.

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytuZvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobytZarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaciFinální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitekTeď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 800 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet