Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana T.)

Naprostá spokojenost. Hotel s lázeňským komplexem jsme již navšívili v předchozím roce, takže jsme věděli, kam jedeme.

Vynikající (Petr T.)

Byli jsme zde již popáté, i když Vašim prostřednictvím poprvé. Takže jsme věděli do čeho jdeme a budeme se sem vracet i v následujících letech.

Skvělé (Alena ?.)

Super, byli jsme už po několikáté. Škoda že nefungovali vířivky v zážitkovém bazénu.

Vynikající (Jarmila Králová R.)

Příjemný, pro podzimní dny teploučký hotel s příjemným vystupováním personálu na recepci i v restauraci. Jídla množstevně i kvalitativně velký výběr. Využili jsme služeb SAUNY. Zde 3x finská sauna s různou úrovní teplot, 2x pára, 2x aroma kabinky- zde si klient zvolí svou oblíbenou vůni a může relaxovat. Také 2x whirpoolka, ochlazovací bazének a chodníček s oblázky. Ve venkovních bazénech se naší rodince líbila divoká řeka. Byli jme nadmíru spokojeni.

Vynikající (Luboš H.)

Jídlo super, lázně bezvadné, velmi vhodné pro rodiny s dětmi, městečko Sárvár příjemně překvapilo.

Vynikající (Olga U.)

Po všech stránkách spokojenost. Personál se choval profesionálně a maximálně nám vyšel vstříc při ubytování a poskytnutí služeb dalšímu účastníku skupiny, který nebyl na voucheru. Vše bylo poskytnuto za běžnou cenu bez příplatků.

Vynikající (Miroslav B.)

Už jsme byli v hotelu potřetí, což hovoří za vše. Doporučujeme zvláště pro rodiny s malými dětmi, je zde maximální zámezí včetně sauničky. Strava výborná, zaměstnanci recepce už hovoří částečně česky, všude čisto a vše upravené. Pokud bude někdo na delší pobyt, doporučujeme výlet do Hévízu - přírodní kráter se sirnou termální vodou (pohybové ústrojí) - krásně se tam plave a květinová výzdoba města stojí také za zhlédnutí.

Vynikající (Jan M.)

Prostředí hotelu včetně všech služeb je vynikající. Právě proto jsme i se známými po roce do hotelu Park Inn v Sárváru opět zavítali na 5 dní. Vysoce si ceníme vynikající kuchyně i ochoty personálu. Propojení ubytovací kapacity s vodními lázněmi je perfektní. Letos jsou i propagační materiály v češtině. V tuto roční dobu naprosto převažuje česká klientela, v níž značnou část tvoří starší ročníky. Neškodilo by, kdyby v den odjezdů a příjezdů nových hostů byl na recepci člověk, ovládající aspoň slovenštinu.

Skvělé (Vladimír K.)

Dobrý den, opakovaně jsme hosty tohoto zařízení. Ubytování, služby a personál - vše v pořádku.

Vynikající (Miluše ?.)

S pobytem jsme byli spokojeni, služby na úrovni, strava skvostná, wellness super, personál perfektní.