Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav H.)

Poloha hotelu na vrcholu kopce je skvělá, vynikne krásná krajina kolem. Samotný hotel má trochu krkolomné uspořádání. Do restaurace se musíte proplést bludištěm chodeb ale to je zřejmě daň za přestavbu staré školy na hotel. Wellness dobré, snad bazének je opravdu malý, za to s krásně teplou vodou. Sauna, vířivka - super. Pokoje čisté, voňavé, personál milý a ochotný a jídlo skvělé. Chybou je absence jakéhokoliv sportovního vyžití v okolí hotelu (lyžování, běžky) a během našeho pobytu omezená provozní doba restaurace, zavírala se v 19h z důvodu neobsazenosti hotelu. Ale jinak vřele doporučuji, pro klid a pohodu.

Vynikající (josef ?.)

Vše bylo na 1, čisto, teplo, voda v bazénu teplá, jídlo super, personál příjemný a ochotný, prostředí pohádkové. Děkujeme.

Vynikající (Martin P.)

Naprostá spokojenost. Milý, vstřícný a ochotný personální, čistý hotel, relax v bazénu a v sauně.

Skvělé (MILOŠ ?.)

Prostředí krásné, služby dobré, strava byla dobrá, personál milý a všude bylo čisto.

Skvělé (Lucie P.)

Prostředí hotelu bylo až bych řekla magické, hotel je přímo v Žítkové umístěný na kopci a u cesty vedoucí k obydlí poslední žítkovské bohyně. Popis odpovídal. Strava i wellness nám vyhovovaly. Personál hotelu byl milý, ačkoliv co se týče rad a tipů na výlety v okolí, nebyla to žádná sláva, obzvlášť co se týče bežkařských tras. Chyběl nám tam ucelený dokument, který by obsahoval právě tyto rady a tipy.

Skvělé (Marie M.)

S pobytem jsme byli spokojeni až na malé výjimky. Prostředí hotelu je pěkné, pokoje velmi hezky zařízené, milý personál. Zklamaní jsme byli z vířivky (velmi studená voda, sloužilo to pouze k ochlazení ze sauny) a večeře. Snídaně naopak byly velmi dobře připravené, výběr rozmanitý, každý si přišel na své. Dokonalá byla masáž žítkovských bohyň v podání masérky paní Marušky. Za to patří velké poděkování. Celkově jsme spokojeni byli, ale prostor pro zlepšení se určitě najde. Podotýkám, že pracuji v manažerské funkci a hodně cestuji, jsem proto náročnější zákazník. Okolí hotelu je hezké, možností na procházky tam bylo spousta.

Vynikající (Vladimír B.)

Celkově spokojeni, milý a vstřícný personál. Doporučuji návštěvu muzea žitkovských bohyň.

Vynikající (Věra S.)

Byli jsme velmi spokojeni, doslova jsme byli hýčkáni, okolí je moc krásné je tu opravdu kraj Žítkovských bohyní.

Vynikající (Bohuslava H.)

Doporučili bychom krásnou procházku na Vlčí vrch. Nádherný výhled. Kolibu a muzeum v Žitkové.

Vynikající (Marek Kašpar K.)

Personál milounkej a ochotnej. Slovenská paní recepční perfektní. Strava taky v pořádku vše ok. Wellness služby jsme nevyužili koukli jsme se k sousedům na zříceniny Beckov a Čachtice.