Parádní pobyt zažijete v Hotelu Aréna ***, který najdete na Valašsku, ale zároveň na pomezí Bílých Karpat, jen kousek od slovenských hranic. Užijte si krásné výlety nebo vyrazte na lyže do nedalekého ski areálu (5 km). V ceně máte skvělé snídaně, chutné večeře a 20% slevu na burger k tomu. Dítě do 5 let má pobyt zdarma.

O ubytování

Hotel Aréna *** najdete v obci Brumov-Bylnice, která spadá pod oblast Valašsko, ale zároveň je na pomezí Bílých Karpat a jen kousek od hranic se Slovenskem. Díky tomu si můžete užít krásu hned několika populárních oblastí, které jsou plné turistických i cyklistických tras.

Na pěší výlet se vydejte ke zřícenině hradu Brumov (2 km) s muzeem, projděte si Naučnou stezku Královec až ke stejnojmenné rozhledně (8,4 km) nebo se vydejte do Valašských Klobouk (6,9 km), na prohlídku místního muzea a v zimě na Mikulášský jarmark. Autem či na kole pak můžete vyrazit do kouzelné vesničky Sidonie (11 km), sklářské osady s přírodní rezervací. Vydat se můžete i na túru na Vršatská bradla (21 km) nebo korzovat po kolonádě do lázeňského města Luhačovice (23 km).

V blízkosti hotelu najdete i celou řadu sportovišť, včetně tenisového kurtu (650 m), fitness centra (280 m), bazénu (220 m), fotbalového hřiště (180 m), bike parku (1,3 km) nebo bowlingu (600 m). V mrazivých měsících je okolí vhodné i na zimní sporty. Zabalte si běžky a vyrazte objevovat nedaleké stopy nebo vezměte brusle a zajděte si na ledovou plochu Zimního stadionu (14 m). A vydat se můžete i rovnou na sjezdovku – nejbližší Lyžařský areál Dubečky leží sotva 5 km od hotelu.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 18 pokojů, které nabízí dvě až čtyři lůžka. Každý pokoj je pohodlně vybaven a je v něm televize s plochou obrazovkou, WiFi připojení a vlastní koupelna se sprchou a fénem. Většina pokojů má také klimatizaci.

Na čem si pochutnáte?

V moderní restauraci si pochutnáte na pokrmech české i mezinárodní kuchyně. Místní specialitou jsou hamburgery, tak rozhodně vyzkoušejte i jeden z nich. Na voňavou kávu a výtečný dezert si pak zajděte do útulné hotelové kavárny.

Hotel Aréna ***

Hotel Aréna ***

Družba 1223 , Brumov-Bylnice
Česká republika

+420 601 234 503

info@hotelbrumov.cz

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Venkovní bazén
Sauna
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Baby friendly

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,1 km
Zastávka
50 m
Sjezdovka
15 km
Běžkování
7 km

Tipy na výlet

Lyžování v Bílých Karpatech

Lyžování v Bílých KarpatechTip na výlet

Rozlohou i výškou menší pohoří Bílé Karpaty najdete hned na česko-slovenské hranici vedle dalších známých českých pohoří Javorníky a Beskydy. Můžete si proto vybrat, zda chcete lyžovat na české, či na slovenské straně. Lyžařských areálů se zde sice nachází méně, to však neznamená, že by zdejší lyžařská střediska neměla být kvalitní. Naopak!

Jaké lyžařské areály zde najdete?

  • Lyžařský areál Mikulčin vrch, tyčící se do výšky 780 m.n.m, se se svými 2 sjezdovkami a 3 vleky řadí mezi jedny z nejoblíbenějších oblastí sjezdového i běžeckého lyžování, školních lyžařských výcviků, zimní turistiky a rekreace všeobecně.
  • Menší lyžařský areál Dubečky v obci Štítná nad Vláří - Popov zase nabídne lyžařům dva moderní vleky v blízkosti středu obce, z toho hlavní o délce 650 m a druhý 300m pro děti a začínající lyžaře.
  • Do Skiareálu Pechancovy lůky se vydejte třeba i za večerním lyžování, čeká zde na vás jedna kvalitní, 400metrová sjezdovka.
  • Za výukou lyžování a snowboardingu se v Bílých Karpatech vydejte do SKI Pozděchov. Tři modré sjezdovky o různých délkách potěší každého začínajícího a mírně pokročilého lyžaře nebo rodinku s dětmi.
Více informací
Běžecké lyžování Bílé Karpaty
Běžecké lyžování Bílé Karpaty
Bílé Karpaty
Bílé Karpaty
Rozhledna Královec
Rozhledna Královec