Žítková 160, Žítková
Česká republika

+420 724 942 130

recepce@hotelkopanice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00

Domácí mazlíček
Zákaz domácích mazlíčků
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,3 km
Sjezdovka
12 km

O ubytování

Pokud hledáte klidnou a ničím nerušenou dovolenou, Hotel Kopanice **** je tou správnou volbou. Nachází se uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, kde načerpáte novou energii.

V kraji bělokarpatských lesů a horských planin je silná tradice lidové magie. Zejména osada, dnes obec Žítková, je proslulá místními ženami, kterým se říkalo bohyně. Prohlédněte si dům, kde žila poslední z nich - Irma Gabrhelová. Tímto místem se nechalo inspirovat i několik spisovatelů. Například Kateřina Tučková s knihou Žítkovské bohyně či Jiří Jilík a jeho kniha Žítkovské čarování.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokojích s krásným výhledem do okolí. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a je plně vybaven (LCD TV, fén, minibar, trezor).

Na čem si pochutnáte?

Na lokální i klasickou kuchyni se můžete těšit v hotelové restauraci Vyhlídka. Tradiční i netradiční drinky poté najdete v Lobby baru.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness, které je vám neomezeně k dispozici, si jistě vychutnáte relaxační bazén (30 °C), uvolnění ve vířivce (37 °C), prohřátí v sauně, Kneippův chodník a relaxační zimní zahradu. Se slevou je také možné dopřát si jednu z mnoha nabízených masáží. Do wellness zóny se dostanete suchou nohou - z pokoje rovnou v hotelovém županu.

Cestujete s dětmi?

Přímo v restauraci se zabaví i vaše ratolesti díky dětskému koutku.