O ubytování

Pokud hledáte klidnou a ničím nerušenou dovolenou, Hotel Kopanice **** je tou správnou volbou. Nachází se uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, kde načerpáte novou energii.

V kraji bělokarpatských lesů a horských planin je silná tradice lidové magie. Zejména osada, dnes obec Žítková, je proslulá místními ženami, kterým se říkalo bohyně. Prohlédněte si dům, kde žila poslední z nich - Irma Gabrhelová. Tímto místem se nechalo inspirovat i několik spisovatelů. Například Kateřina Tučková s knihou Žítkovské bohyně či Jiří Jilík a jeho kniha Žítkovské čarování.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokojích s krásným výhledem do okolí. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a je plně vybaven (LCD TV, fén, minibar, trezor).

Na čem si pochutnáte?

Na lokální i klasickou kuchyni se můžete těšit v hotelové restauraci Vyhlídka. Tradiční i netradiční drinky poté najdete v Lobby baru.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness, které je vám neomezeně k dispozici, si jistě vychutnáte relaxační bazén (30 °C), uvolnění ve vířivce (37 °C), prohřátí v sauně, Kneippův chodník a relaxační zimní zahradu. Se slevou je také možné dopřát si jednu z mnoha nabízených masáží. Do wellness zóny se dostanete suchou nohou - z pokoje rovnou v hotelovém županu.

Cestujete s dětmi?

Přímo v restauraci se zabaví i vaše ratolesti díky dětskému koutku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslava Mikulová M.) ( - Česko)

Prostředí pěkné, pokoje čisté, ochotný personál. Bohužel vířivka mimo provoz a dle recenzí z července, už tehdy nefunkční. Okolí hotelu nádherné, doporučuji navštívit ovčí farmu s prodejem sýrů a občerstvením, která je 1,5 km od hotelu.

Skvělé (Martin E.) ( - Česko)

Ubytování příjemné, krásné prostředí, příjemný personál, akorát nefunkční vířivka. Jídlo výborné.

Skvělé (Hana H.) ( - Česko)

+ krásná příroda, čisté prostorné pokoje, teplý bazén, vstřícné paní pokojské, klid v hotelu i venku - vířivka mimo provoz, při objednávání masáží jsme se dozvěděli, že jsme si je měli zarezervovat 14 dní dopředu, večeře neodpovídaly 4* hotelu (hlavně chyběl salátový bar nebo zeleninové přílohy)