Ubytování uprostřed přírody s nádherným výhledem

Pokud hledáte klidnou a ničím nerušenou dovolenou, Hotel Kopanice **** je tou správnou volbou. Nachází se uprostřed chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat, kde načerpáte novou energii.

Ubytováni budete v pokojích s krásným výhledem do okolí. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení a je plně vybaven (LCD TV, fén, minibar, trezor).

Na lokální i klasickou kuchyni se můžete těšit v hotelové restauraci Vyhlídka. Tradiční i netradiční drinky poté najdete v Lobby baru. Přímo v restauraci se zabaví i vaše ratolesti díky dětskému koutku.

Odpočiňte si ve wellness

V hotelovém wellness, které je vám neomezeně k dispozici, si jistě vychutnáte relaxační bazén (30 °C), uvolnění ve vířivce (37 °C) či prohřátí v sauně. Se slevou je také možné dopřát si také jednu z mnoha nabízených masáží. Do wellness zóny se dostanete suchou nohou, z pokoje rovnou v hotelovém županu.


Kraj žítkovských bohyň

V kraji bělokarpatských lesů a horských planin je silná tradice lidové magie. Zejména osada, dnes obec Žítková, je proslulá místními ženami, kterým se říkalo bohyně. Prohlédněte si dům, kde žila poslední z nich - Irma Gabrhelová. Tímto místem se nechalo inspirovat i několik spisovatelů. Například Kateřina Tučková s knihou Žítkovské bohyně či Jiří Jilík a jeho kniha Žítkovské čarování.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (františek M.)

Prostředí hotelu krásné. Připlatili jsme si za pokoj s balkonem a tak výhledy z něj byly úžasné. Strava byla bohatá, paní servírka velmi příjemná, ochotná a též i na recepci. Dal bych 5 hvězdiček.

Vynikající (Ctirad ?.)

Pobyt v hotelu Kopanice odpovídal popisu a všechny uvedené služby na voucheru bylo možno využívat. Strava velmi dobrá, personál hotelu velice ochotný.

Skvělé (Tomáš M.)

Hotel se nachází na moc hezkém místě. Je zde krásný výhled. Pokoj, balkon a wellness také bezva. Pouze snídaně nebyly na moc vysoké úrovni. Už v 9h nebylo nic k jídlu, museli jsme žádat o doplnění a všude na stolech bylo neuklizené nádobí.