Wellness pobyty u Balatonu

Toužíte po příjemné letní dovolené u vody? Maďarské moře vás přivítá s otevřenou náručí. Wellness pobyty u Balatonu vám přinesou jedinečný komfort a příležitost k nerušenému odpočinku. Spousta vodních atrakcí, malebná příroda i města a wellness všeho druhu – to je Balaton, ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tohle útulné ubytování se mi moc líbilo. Apartmány vlastní moc milá rodina - poradili mi s parkováním a taky doporučili místa, která v Hévízu stojí za to navštívit. V hotelu mají unikátní wellness, ale nesmíte zapomenout navštívit i Termální lázně v Hévízu. Snídaně byly výborné, všechno vždy čerstvé a večeře se podávaly v restauraci, která je od ubytování vzdálená pár metrů chůze - což se po vydatné večeři docela hodí. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Hned po odjezdu z Hotelu Sirius **** jsme se začali domlouvat, kdy přijedeme znovu. Pobyt jsme si moc užili, hotel je nádherně zařízený a vybavený, máte podle mě k dispozici vše, co budete potřebovat. Hodí se jak pro mladší i starší páry, tak pro rodiny s malými dětmi, se kterými tu počítají a chovají se k nim moc hezky. Jídlo bylo výborné, pestré a každý den byla jiná nabídka. Wellness bylo krásné, udržované v čistotě a každý si našel to svoje – klidné bazénky s masážními tryskami, divokou řeku nebo dětský bazének. ”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Marketingový tým


Největší evropské jezero Balaton představuje ideální podmínky ke koupání. Podél něj se vinou dlouhé písčité i travnaté pláže, u kterých je pro návštěvníky připraveno mnoho různých vodních atrakcí i stánky a restaurace s výtečným jídlem. Nechybí ani lázně a malebná městečka s rozkvetlými parky. Vydejte se na wellness pobyt k Balatonu a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Wellness pobyty u Balatonu – odpočinek u maďarského moře

Přezdívku maďarské moře si Balaton nevysloužil jen tak náhodou. S rozlohou 592 km² si tu opravdu budete připadat trochu jako u mořské hladiny. Díky tomu, jak je mělké, je jezero stále vyhřáté sluncem a příjemně teplé. I kvůli tomu jde o ideální destinaci pro rodinnou dovolenou.

Děti si v Balatonu vyhrají jako v brouzdališti. Čekají tu na ně však i další atrakce, jako šlapadla s klouzačkou, nafukovací vodní prolézačky nebo dětské koutky a hřiště. Vyrážíte-li na dovolenou s dětmi, využijte pobytů s dítětem zdarma a ušetřete nemalou částku. Dovolenou si tu však užijete i se svou drahou polovičkou, kdy oceníte zejména privátní vířivky nebo sauny přímo v hotelu.

Pobřeží okolo Balatonu je plné malebných městeček, turistických letovisek a koupališť. Vydat se tak můžete na výlet hned k několika zajímavým místům. Navštívit můžete třeba lázně Hevíz nebo Keszthely, kde si užijete všudypřítomný klid a pohodu. Sportovci zase budou nadšení z 240kilometrové cyklotrase vedoucí okolo Balatonu. Maďarskou kulturu objevíte na zámku Helikon nebo u zříceniny Szigliget.