Wellness pobyty u Balatonu

Toužíte po příjemné letní dovolené u vody? Maďarské moře vás přivítá s otevřenou náručí. Wellness pobyty u Balatonu vám přinesou jedinečný komfort a příležitost k nerušenému odpočinku. Spousta vodních atrakcí, malebná příroda i města a wellness všeho druhu – to je Balaton, ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Palace mohu jedině doporučit. Hévíz je krásným lázeňským městečkem a jeho největší dominantou je termální jezero, které nás absolutně okouzlilo. Určitě jej doporučuji navštívit. Pokoj v hotelu byl prostorný, dokonce měl i vlastní kuchyňku. Všechny interiéry byly čisté, personál usměvavý a vždy nám s radostí ve všem vyhověl. Skvělá byla také strava formou bufetů, na které jsme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím velmi pozitivně a rád se sem zase vrátím.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Největší evropské jezero Balaton představuje ideální podmínky ke koupání. Podél něj se vinou dlouhé písčité i travnaté pláže, u kterých je pro návštěvníky připraveno mnoho různých vodních atrakcí i stánky a restaurace s výtečným jídlem. Nechybí ani lázně a malebná městečka s rozkvetlými parky. Vydejte se na wellness pobyt k Balatonu a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Wellness pobyty u Balatonu – odpočinek u maďarského moře

Přezdívku maďarské moře si Balaton nevysloužil jen tak náhodou. S rozlohou 592 km² si tu opravdu budete připadat trochu jako u mořské hladiny. Díky tomu, jak je mělké, je jezero stále vyhřáté sluncem a příjemně teplé. I kvůli tomu jde o ideální destinaci pro rodinnou dovolenou.

Děti si v Balatonu vyhrají jako v brouzdališti. Čekají tu na ně však i další atrakce, jako šlapadla s klouzačkou, nafukovací vodní prolézačky nebo dětské koutky a hřiště. Vyrážíte-li na dovolenou s dětmi, využijte pobytů s dítětem zdarma a ušetřete nemalou částku. Dovolenou si tu však užijete i se svou drahou polovičkou, kdy oceníte zejména privátní vířivky nebo sauny přímo v hotelu.

Pobřeží okolo Balatonu je plné malebných městeček, turistických letovisek a koupališť. Vydat se tak můžete na výlet hned k několika zajímavým místům. Navštívit můžete třeba lázně Hevíz nebo Keszthely, kde si užijete všudypřítomný klid a pohodu. Sportovci zase budou nadšení z 240kilometrové cyklotrase vedoucí okolo Balatonu. Maďarskou kulturu objevíte na zámku Helikon nebo u zříceniny Szigliget.