Wellness pobyty v Belianských Tatrách

Objevte dechberoucí hornatou krajinu Belianských Tater a relaxujte v tom nekrásnějším možném prostředí. Rozkvetlé louky nebo zasněžené svahy – dovolenou si tu užijete v kterémkoliv ročním období. Vyberte si z wellness pobytů v Belianských Tatrách a dopřejte si odpočinek v srdci oblíbené turistické lokality. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Dovolená v Penzionu Strachan *** byla parádní. S nadšením jsme si užili stylový dřevěný pokoj s výhledem na hory, chutnou slovenskou kuchyni v podobě polopenze i relaxaci ve wellness s vířivkou a saunami. Já osobně oceňuji také masáž a místního maskota a mazla, bernského salašnického psa, který nás občas přišel pozdravit při večeři. Z výletů doporučuji digitální galerii Poliankovo a procházku kolem Štrbského plesa, i když v Tatrách je možností spousta úplně pro každého!”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Belianské a Vysoké Tatry byly mému srdci vždy blízké. Díky skvělé poloze hotelu Magura máte na dosah mnoho přírodních zajímavostí – husté lesy, monumentální horské štíty, zurčivé vodopády. Nemusíte s sebou mít ani auto, na ta nejkrásnější místa se dostanete autobusem či vlakem. Hotel je útulný a čistý, už není nejmodernější, ale nádherný výhled a příjemná atmosféra vše vynahrazuje. Je to zkrátka ideální volba pro aktivní dovolenou v zimě i v létě.”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tým


Okouzlující pohoří Belianské Tatry se tyčí na východ od Vysokých Tater. Pro místní ráz krajiny jsou typické rozkvetlé horské louky, vápencové stěny s travnatými svahy a krasové jeskyně. Tento kout Slovenska je ideálním dovolenkovým cílem pro všechny sportovní nadšence, v létě se můžete vydat na vysokohorské túry a v zimě si užívat sněhu v jednom ze zdejších lyžařských středisek. Čeká tu na vás ale i kvalitní odpočinek v podobě wellness pobytů.

Wellness v Belianských Tatrách potěší příznivce relaxu i nadšené sportovce

Wellness pobyty v Belianských Tatrách mají hned několik výhod. Za prvé budete relaxovat v opravdu nádherném přírodním prostředí, které můžete vyrazit kdykoliv prozkoumat. Za druhé se budete nacházet v blízkosti skvělých lyžařských areálů, a tak můžete [neomezené wellness] kombinovat se zimními radovánkami. Odpočinek na vás čeká ve vířivce, sauně nebo v hotelovém bazénu.

Vybrat si můžete pobyt s polopenzí nebo plnou penzí, abyste řádně doplnili energii po dnech strávených na tatranských svazích. Cestujete-li jako rodina, neostýchejte se využít nabídku pobytů s dítětem zdarma. Doma nenechávejte ani vašeho čtyřnohému přítele, pobyty se psem nejsou žádnou výjimkou a na místních loukách se mu bude určitě moc líbit.

Kam se v Belianských Tatrách vydat na výlet? Výchozím bodem je obec Ždiar, odkud to máte blízko na sjezdovky i turistické trasy. Oblíbenou atrakcí je Chodník korunami stromů Bachledka, který se nachází nedaleko oblíbeného lyžařského střediska Bachledka Ski & Sun. Navštivte také lovecký zámeček Hohenlohe nebo dřevěný kostelík v Tatranské Javorině. Užijete si také výlety do přírody, třeba ke Kopskému sedlu, Zelenému plesu nebo Monkovu dolinu.