Wellness pobyty v Belianských Tatrách

Objevte dechberoucí hornatou krajinu Belianských Tater a relaxujte v tom nekrásnějším možném prostředí. Rozkvetlé louky nebo zasněžené svahy – dovolenou si tu užijete v kterémkoliv ročním období. Vyberte si z wellness pobytů v Belianských Tatrách a dopřejte si odpočinek v srdci oblíbené turistické lokality. Tak kam to bude?

Načítám nabídky...


Okouzlující pohoří Belianské Tatry se tyčí na východ od Vysokých Tater. Pro místní ráz krajiny jsou typické rozkvetlé horské louky, vápencové stěny s travnatými svahy a krasové jeskyně. Tento kout Slovenska je ideálním dovolenkovým cílem pro všechny sportovní nadšence, v létě se můžete vydat na vysokohorské túry a v zimě si užívat sněhu v jednom ze zdejších lyžařských středisek. Čeká tu na vás ale i kvalitní odpočinek v podobě wellness pobytů.

Wellness v Belianských Tatrách potěší příznivce relaxu i nadšené sportovce

Wellness pobyty v Belianských Tatrách mají hned několik výhod. Za prvé budete relaxovat v opravdu nádherném přírodním prostředí, které můžete vyrazit kdykoliv prozkoumat. Za druhé se budete nacházet v blízkosti skvělých lyžařských areálů, a tak můžete [neomezené wellness] kombinovat se zimními radovánkami. Odpočinek na vás čeká ve vířivce, sauně nebo v hotelovém bazénu.

Vybrat si můžete pobyt s polopenzí nebo plnou penzí, abyste řádně doplnili energii po dnech strávených na tatranských svazích. Cestujete-li jako rodina, neostýchejte se využít nabídku pobytů s dítětem zdarma. Doma nenechávejte ani vašeho čtyřnohému přítele, pobyty se psem nejsou žádnou výjimkou a na místních loukách se mu bude určitě moc líbit.

Kam se v Belianských Tatrách vydat na výlet? Výchozím bodem je obec Ždiar, odkud to máte blízko na sjezdovky i turistické trasy. Oblíbenou atrakcí je Chodník korunami stromů Bachledka, který se nachází nedaleko oblíbeného lyžařského střediska Bachledka Ski & Sun. Navštivte také lovecký zámeček Hohenlohe nebo dřevěný kostelík v Tatranské Javorině. Užijete si také výlety do přírody, třeba ke Kopskému sedlu, Zelenému plesu nebo Monkovu dolinu.