Wellness pobyty v Nízkých Tatrách

Idyličtější region pro kombinaci aktivní i odpočinkové dovolené byste hledali marně. Vydejte si poznat Nízké Tatry, druhé nejnavštěvovanější pohoří na Slovensku. Toulejte se po hřebenech, zdolávejte vrcholy a poté zaslouženě odpočívejte ve vířivce nebo sauně. Wellness pobyt v Nízkých Tatrách vám přijde vhod kdykoliv během roku, tak neváhejte a vybírejte.

Načítám nabídky...


Toužíte po opravdu pestré dovolené? Národní park Nízké Tatry vám nabídne nespočet příležitostí k aktivnímu pohybu i relaxu. Přes den můžete vyrazit do hor a obdivovat neskutečné výhledy nebo si zalyžovat v jednom z prvotřídních lyžařských areálů. Po návratu ze hřebenovky nebo sjezdovky na vás bude čekat zasloužený odpočinek, kterou bude mít jen takovou podobu, jakou si budete přát.

Odpočinek i aktivní dovolená – to je wellness pobyt v Nízkých Tatrách

Vyberte si wellness pobyt v Nízkých Tatrách a nebudete litovat. Čeká tu na vás nejen nádherná příroda, ale také spoustu míst, kde můžete nerušeně odpočívat. Spoustu zábavy se užijete třeba v místních aquaparcích – v Aquaparku Gothal Liptovská Osada či Termálním koupališti Sorea. S neomezeným wellness se můžete oddávat relaxu v hotelové wellness zóně, kdykoliv se vám zachce. Neustále k dispozici vám budou bublinky ve vířivce i hřejivá sauna.

V létě si v tomto proslulém slovenském regionu užijete především výlety za přírodními i kulturními zajímavostmi. Je jich tu opravdu nepočítaně. Nadšenci do horské turistiky, nemohou minout nejvyšší vrchol, Ďumbier. Za výšlap stojí také o krapet nižší vrchol Chopok. Žasnout nad jedinečnou krajinou budete také u Vrbického plesa nebo v jedné z jeskyní, třeba v té Demänovské ledové. Po zdolání svahů Nízkých Tater na vás počká odpočinek u bazénu a zasloužené opalování.

S první sněhovou nadílkou se Nízké Tatry mění na ráj pro lyžaře. Zimním sportům se můžete věnovat v jednom z místních vyhlášených ski areálů. Doporučujeme například lyžařská střediska Opalisko, Jasná, Šachtičky, Žiarce Pavčina Dolina či PARK SNOW Donovaly. Díky osobně ověřeným pobytům budou vaše očekávání naplněná do posledního puntíku.