Pobyty v Českém ráji s dětmi

Toužíte po rodinné idylické dovolené? Vydejte se na pobyt v Českém ráji s dětmi. Užívejte si společně překrásnou krajinu se skalními městy, romantickými údolími, vyhlídkami, hrady i zámky. Připadat si zde budete zkrátka doslova pohádkově!

Načítám nabídky...


Za unikátními přírodními krásami s celou rodinou

O mimořádném přírodním bohatství Českého ráje svědčí fakt, že zde byla v roce 1955 vyhlášena vůbec první chráněná krajinná oblast na našem území. V regionu na středním toku řeky Jizery narazíte na úchvatná skalní města, hrady, zámky i malebné stavby lidové architektury.

Největším lákadlem Českého ráje jsou skalní města, zejména Prachovské skály nedaleko Jičína, Hruboskalské skalní město, Besedické skály anebo Příhrazské skály se zbytky skalního hradu Drábské světničky. Najdete zde také pohádkové město Jičín se skvělým zázemím a pestrou nabídkou aktivit pro děti. Dominantou a symbolem krásné krajiny je ikonická zřícenina hradu Trosky, navštívit můžete také hrad Kost, hrad Zvířetice či zámky Sychrov a Dětenice. Zkrátka a dobře nudit se zde nebudou malí ani velcí, a tak je Český ráj perfektní destinací pro dovolenou s dětmi.