Wellness pobyty v Bratislavě

Nekonečné množství památek, kulturních akcí a útulných kaváren. Dovolenou v hlavním městě Slovenska si užijete s rodinou i se svou drahou polovičkou. Čeká tu na vás spousta vzrušujících zážitků, výtečná slovenská kuchyně, a nakonec i wellness pobyt v Bratislavě, který dokáže vykouzlit úsměv i na té nejsmutnější tváři. Tak vyrazte poznávat kulturu našich nejbližších sousedů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Malebná Bratislava nepatří mezi největší hlavní města, zato vám však může nabídnout nespočet příležitostí k aktivním i odpočinkovým aktivitám. Toulejte se jejími romantickými uličkami, ochutnejte sladké dobroty v jedné z kaváren nebo popíjejte sklenku bílého ve vinárně. Pokud si vyberete wellness pobyt v Bratislavě, užijete si navíc ještě relax v privátní vířivce.

Wellness, památky, gastronomie a mnohem víc na vás čeká v Bratislavě

Vybírejte si z wellness pobytů v Bratislavě a dopřejte si dovolenou, jakou si zasloužíte. Čeká na vás romantický pobyt ve vířivce nebo relax v sauně. Neomezené wellness můžete prokládat procházkami po městě nebo kulturními zážitky. Aby byl váš pobyt opravdu perfektní, sáhněte po balíčku s polopenzí nebo s bohatou snídaní, díky kterém vstoupíte do dovolenkového dne tou správnou nohou.

Při návštěvě slovenského hlavního města byste si rozhodně neměli nechat ujít procházku historickým centrem. Začít můžete u Michalské věže a pokračovat Korzem v Michalské ulici. V srdci Bratislavy objevíte také několik památek, jako je Modrý kostelík, Filharmonie Reduta a opera Národního divadla.

Vyšlápněte si také na Slavín nebo vyjeďte výtahem do ikonické restaurace a vyhlídky UFO. A to nejlepší na konec – Bratislavský hrad, který vás okouzlí zvenku i zevnitř. Uvnitř najdete zajímavou expozici o slovenské historii, kavárnu a věž s výhledem na celou Bratislavu.