Wellness pobyty v Bratislavě

Nekonečné množství památek, kulturních akcí a útulných kaváren. Dovolenou v hlavním městě Slovenska si užijete s rodinou i se svou drahou polovičkou. Čeká tu na vás spousta vzrušujících zážitků, výtečná slovenská kuchyně, a nakonec i wellness pobyt v Bratislavě, který dokáže vykouzlit úsměv i na té nejsmutnější tváři. Tak vyrazte poznávat kulturu našich nejbližších sousedů.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V první chvíli jsem byla z budovy a pokojů, které působí starším dojmem, mírně zklamaná. Prvotní negativní dojmy však zmizely, jakmile jsem vstoupila do privátního wellness, které je moderní, prostorné, krásně osvětlené a jeho pohodovou atmosféru dokresluje příjemná hudba v pozadí. Hotel Modena *** bych doporučila těm, kteří nevyžadují luxusní ubytování, ale stačí jim jednoduchý pokoj na přespání a zároveň si chtějí užít relaxaci v soukromém wellness, kde nebudou utiskováni ostatními hosty.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Junior Sales Manager


Malebná Bratislava nepatří mezi největší hlavní města, zato vám však může nabídnout nespočet příležitostí k aktivním i odpočinkovým aktivitám. Toulejte se jejími romantickými uličkami, ochutnejte sladké dobroty v jedné z kaváren nebo popíjejte sklenku bílého ve vinárně. Pokud si vyberete wellness pobyt v Bratislavě, užijete si navíc ještě relax v privátní vířivce.

Wellness, památky, gastronomie a mnohem víc na vás čeká v Bratislavě

Vybírejte si z wellness pobytů v Bratislavě a dopřejte si dovolenou, jakou si zasloužíte. Čeká na vás romantický pobyt ve vířivce nebo relax v sauně. Neomezené wellness můžete prokládat procházkami po městě nebo kulturními zážitky. Aby byl váš pobyt opravdu perfektní, sáhněte po balíčku s polopenzí nebo s bohatou snídaní, díky kterém vstoupíte do dovolenkového dne tou správnou nohou.

Při návštěvě slovenského hlavního města byste si rozhodně neměli nechat ujít procházku historickým centrem. Začít můžete u Michalské věže a pokračovat Korzem v Michalské ulici. V srdci Bratislavy objevíte také několik památek, jako je Modrý kostelík, Filharmonie Reduta a opera Národního divadla.

Vyšlápněte si také na Slavín nebo vyjeďte výtahem do ikonické restaurace a vyhlídky UFO. A to nejlepší na konec – Bratislavský hrad, který vás okouzlí zvenku i zevnitř. Uvnitř najdete zajímavou expozici o slovenské historii, kavárnu a věž s výhledem na celou Bratislavu.