Dovolená v Senci

Senec je proslavený díky svým Slunečným jezerům. Oblibu si vysloužila pro více než 2 200 hodin slunečního svitu ročně a vodu s teplotou okolo 25 °C. Nechte se jí zlákat na windsurfing, rybolov, projížďku na člunu či loďce anebo se jen tak válejte na pláži. Nebo dáte přednost koupání v seneckém aquaparku? Po nachytání bronzu navštivte historické centrum města, kde si můžete prohlédnout morový sloup nebo renesanční Turecký dům.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Městečko Senec s přilehlými Slunečnými jezery nabízí na západním okraji Slovenska téměř přímořskou atmosféru. A to jen pár km od hlavního města, Bratislavy! Chcete na dovolenou k vodě, ale nechce se vám příliš daleko? Nebo na vinařský pobyt? Slovenský Senec pak bude skvělá volba! Díky nadprůměrnému množství slunečných dní a krásné přírodě plné vinic si tady užijete nádhernou, rozmanitou dovolenou.

Slunečná jezera

Slnečné jazerá jsou bezpochyby hlavní atrakcí Sence. Jedná se o uměle vytvořená jezera pro rekreační účely. Jsou ideálním místem pro odpočinek, plavání a různé vodní aktivity. Zdejší pláže nabízejí písečné břehy, slunečníky, plážový volejbal a další zábavu pro návštěvníky. Můžete si také pronajmout paddleboardy, kajaky nebo šlapadla a prozkoumat okolí z vody.

Pokud se sem vydáte s dětmi, jistě oceníte blízkost skvělého aquaparku. U některých pobytů je možnost, že získáte i vstupenku (vstupenky) zdarma. Návštěvou aquaparku nepotěšíte jen děti, ale i sebe – aquapark je skvělým místem, kde se děti i dospělí mohou vyřádit a zrelaxovat.

(Cyklo)turistika i prozkoumávání historie

Okolí Sence ale nabízí širokou škálu rekreačních aktivit. Můžete si půjčit kolo a vydat se na cykloturistiku po okolních stezkách. V Senci ale můžete nasvštívit i tenisové kurty, golfové hřiště a několik turistických stezek. Pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek, je k dispozici také lanový park.

Senec má také své historické centrum, které stojí za prozkoumání. Můžete se procházet úzkými uličkami, obdivovat historické budovy jako kapli Nejsvětější Trojice a navštívit místní muzeum.