Senec: Tipy na výlet a zajímavá místa

Městečko Senec s přilehlými Slunečními jezery nabízí na západním okraji Slovenska téměř přímořskou atmosféru. Díky nadprůměrnému množství slunečných dní a krásné přírodě se jedná o velmi oblíbenou turistickou lokalitu. Sluneční jezera nabízí mnoho příležitostí pro volnočasové vyžití od vodních sportů přes plážový volejbal, tenis, minigolf až po fotbal a další. Okolo jezer vede okružní trasa vhodná pro výlety pěšky, na kole i in-line bruslích. Na severní části se nachází Aquapark Senec, který po celý rok poskytuje příležitost k odpočinku, relaxaci a zábavě v příjemném prostředí.

Aquapark SenecNejoblíbenější výlet v lokalitě

Aquapark s termální vodou v celkem 11 bazénech (6 z nich v provozu celoročně) nabízí relax i zábavu. Díky vnitřnímu toboganu se můžete vydovádět i v zimě. Naleznete tady tobogany, skluzavku, vodní trysky, protiproudy, vodní deštník a mnoho dalších. Součástí zařízení je také wellness, kde na vás čeká saunový svět, vířivky, zážitkové sprchy a masáže.

Více informací

SenecNejoblíbenější výlet v lokalitě

Senec je jedním z nejkrásnějších slovenských měst s rekreační tradicí. Centrum je malebné, plné kavárniček a stánků se zmrzlinou. Senec totiž žije létem a s ním spojenými dovolenými na Slunečních jezerech. Panuje zde všeobecná pohoda. Přesto, že je město malé, najdete zde kino, letní amfiteátr, bowling a několik sportovišť.

Více informací

Senec: Tipy na výlet

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet