Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Senec: Tipy na výlet a zajímavá místa

Městečko Senec s přilehlými Slunečními jezery nabízí na západním okraji Slovenska téměř přímořskou atmosféru. Díky nadprůměrnému množství slunečných dní a krásné přírodě se jedná o velmi oblíbenou turistickou lokalitu. Sluneční jezera nabízí mnoho příležitostí pro volnočasové vyžití od vodních sportů přes plážový volejbal, tenis, minigolf až po fotbal a další. Okolo jezer vede okružní trasa vhodná pro výlety pěšky, na kole i in-line bruslích. Na severní části se nachází Aquapark Senec, který po celý rok poskytuje příležitost k odpočinku, relaxaci a zábavě v příjemném prostředí.

Muzeum včelařství na Slovensku Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Toto netradiční muzeum se nachází v Králové při Senci. Expozice v areálu Včelařské paseky, založené roku 1930, zachytává historii a vývoj včelařství v jednotlivých částech Slovenska. Jsou zde vystaveny unikátní sbírky úlů používaných již od 17. století. V budově velkého včelína zas naleznete medomety, lisy a další včelařské pomůcky. Prohlídku doplňují ukázky výrobků ze včelích produktů.
Více informací

Senec Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Senec je jedním z nejkrásnějších slovenských měst s rekreační tradicí. Centrum je malebné, plné kavárniček a stánků se zmrzlinou. Senec totiž žije létem a s ním spojenými dovolenými na Slunečních jezerech. Panuje zde všeobecná pohoda. Přesto, že je město malé, najdete zde kino, letní amfiteátr, bowling a několik sportovišť.
Více informací

Senec: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK