Wellness pobyty v Sárváru

Vydejte se za relaxem do vyhlášených maďarských lázních. Moderní lázeňský komplex v Sárváru vás nadchne nekonečnými možnostmi zábavy i odpočinku. Dopřejte si oddych, jaký potřebujete, a načerpejte novou energii z termálních pramenů. Stačí vám k tomu jen wellness pobyt v Sárváru.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Malebné maďarské městečko Sárvár si vás získá nejen kvůli proslulým termálním lázním, ale také kouzelné atmosféře, regionální gastronomii a historickými památkami. Vydejte se sem se svou drahou polovičkou nebo s celou rodinou a užívejte si pestrou odpočinkovou dovolenou.

Proč vyrazit na wellness pobyt do Sárváru?

Město Sárvár v prvé řadě láká na fantastické termální lázně. V okolí Sárváru vyvěrají dva druhy termálních pramenů a jejich léčivé účinky si můžete vyzkoušet na vlastní kůži v lázních Sárvár. Slouží vám k tomu hned několik bazénů, od zážitkových po plavecké nebo relaxační. Samozřejmostí jsou i vířivky a sauny ve wellness zóně. Nezapomíná se tu ani na děti, které se mohou těšit na dětský koutek, skluzavky, vodní dělo nebo tobogán.

Termální voda, kterou jsou bazény napuštěny, napomáhá k úlevě od problémů s pohybovým ústrojím. Přijde vám vhod, pokud se léčíte se zraněním nebo potřebujete regenerovat. K vašemu odpočinku poslouží také rozkvetlé parky, kam můžete kdykoliv vyrazit na procházku. Navštivte také jednu z místních kaváren a restaurací, kde servírují tradiční maďarské speciality.

A co kromě lázní můžete v Sárváru zažít? Nahlédněte tu také do historie, a to v centru města, kde stojí i hrad Nádasdy z 16. století. Pokud máte rádi přírodu, navštivte místní arboretum, pokud holdujete adrenalinu, bude se vám zajisté líbit v Adventure parku, který je propojený s lázněmi. Děti zase potěší jízda vyhlídkovým vláčkem skrze celé městečko a jeho okolí.