Wellness pobyty v Sárváru

Vydejte se za relaxem do vyhlášených maďarských lázních. Moderní lázeňský komplex v Sárváru vás nadchne nekonečnými možnostmi zábavy i odpočinku. Dopřejte si oddych, jaký potřebujete, a načerpejte novou energii z termálních pramenů. Stačí vám k tomu jen wellness pobyt v Sárváru.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Malebné maďarské městečko Sárvár si vás získá nejen kvůli proslulým termálním lázním, ale také kouzelné atmosféře, regionální gastronomii a historickými památkami. Vydejte se sem se svou drahou polovičkou nebo s celou rodinou a užívejte si pestrou odpočinkovou dovolenou.

Proč vyrazit na wellness pobyt do Sárváru?

Město Sárvár v prvé řadě láká na fantastické termální lázně. V okolí Sárváru vyvěrají dva druhy termálních pramenů a jejich léčivé účinky si můžete vyzkoušet na vlastní kůži v lázních Sárvár. Slouží vám k tomu hned několik bazénů, od zážitkových po plavecké nebo relaxační. Samozřejmostí jsou i vířivky a sauny ve wellness zóně. Nezapomíná se tu ani na děti, které se mohou těšit na dětský koutek, skluzavky, vodní dělo nebo tobogán.

Termální voda, kterou jsou bazény napuštěny, napomáhá k úlevě od problémů s pohybovým ústrojím. Přijde vám vhod, pokud se léčíte se zraněním nebo potřebujete regenerovat. K vašemu odpočinku poslouží také rozkvetlé parky, kam můžete kdykoliv vyrazit na procházku. Navštivte také jednu z místních kaváren a restaurací, kde servírují tradiční maďarské speciality.

A co kromě lázní můžete v Sárváru zažít? Nahlédněte tu také do historie, a to v centru města, kde stojí i hrad Nádasdy z 16. století. Pokud máte rádi přírodu, navštivte místní arboretum, pokud holdujete adrenalinu, bude se vám zajisté líbit v Adventure parku, který je propojený s lázněmi. Děti zase potěší jízda vyhlídkovým vláčkem skrze celé městečko a jeho okolí.