Wellness pobyty v Egerszáloku

Dopřejte si nezapomenutelný odpočinek v maďarských lázních Egerszálok, ve kterých vyvěrají jedinečné termální prameny o teplotě až 68 °C. Svým tokem vytvářejí unikátní solné kopce s jezírky, které do malé vesničky nedaleko Egeru lákají spoustu turistů. Zamiřte sem i vy na wellness pobyt v Egerszáloku třeba s celou rodinou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým


Egerszálok je malá vesnička rozkládající se v obklopení krásné přírody na úpatí Bukových hor a vrchovinou Mátra. Turistické příležitosti v okolí, vyhlášené termální lázně a také unikátní solné kopce, které hned tak někde nenajdete, činí z Egerszáloku idylické místo pro vaši odpočinkovou dovolenou. Vyberte si wellness pobyt v Egerszáloku a věřte, že se máte na co těšit.

Do Egerszáloku za wellness, termály i unikátními solnými jezírky

Egerszálok se nachází asi 6 kilometrů od dalších proslulých lázní, Egeru. Můžete sem tak vyrazit otestovat další termály a obdivovat historickou architekturu města. Egerszálok je spíše menší vesničkou, místní lázně však rozhodně stojí za to. Čeká vás tu 17 různých bazénů – léčebných, dětských, zážitkových nebo plaveckých. Využívat můžete blahodárných účinků místních minerálních pramenů, které pomáhají především s problémy s pohybovým ústrojím.

Lázně v Egerszáloku jsou skvělým místem k odpočinku i díky přírodnímu prostředí, do kterého jsou zasazeny. Relaxovat však můžete kromě procházek i v saunovém světě, kde máte na výběr z klasické finské sauny, bio sauny, parní lázně nebo aroma kabiny. Aby byl váš pobyt opravdu dokonalý, vyberte si hotel propojený s lázněmi, ať to máte ke všem atrakcím nedaleko.

Zážitky v lázních pobyt v Egerzáloku ani zdaleka nekončí. Vydat se můžete také do okolí, třeba na výlet do národního parku Bukové hory, kde objevíte skryté krápníkové jeskyně a husté lesy. Navštívit byste měli také nedaleké město Eger s tureckými lázněmi. Příjemné chvíle se svými blízkými si také užijete nad sklenkou regionálního vína, které je výtečnou tečkou za příběhem vaší dovolené.