Wellness pobyty pro ženy

Chystáte se na dovolenou s kamarádkou, sestrou nebo třeba maminkou? Na správné dámské jízdě by rozhodně nemělo chybět wellness. V sauně, vířivce či bazénu si nejlépe odpočinete od shonu všedních dnů a proberete spolu všechny novinky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Máte pocit, že na kafi nebo při obědě s kamarádkou či maminkou zdaleka nestíháte probrat všechno, co byste chtěly? Pak se spolu vydejte na wellness pobyt pro ženy, kde bude při relaxaci času na klábosení dostatek a vy si navíc konečně pořádně odpočinete od všech povinností. Kromě toho si vychutnáte spoustu dobrého jídla, výlety a další parádní zážitky.

Kam vyrazit na wellness pobyt pro ženy?

Ať už dáváte přednost přírodě, jedinečné atmosféře lázeňských měst nebo rády chodíte po památkách, věřte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni stráveném procházkami zajisté přijde vhod uvolnění v sauně, vířivce či bazénu. A pokud patříte mezi opravdové milovnice relaxace, můžete odpočinkem klidně strávit celý den.

Hotely se špičkovým wellness najdete všude po Česku, a tak nemusíte ani jezdit daleko. Perfektním místem pro odpočinkovou dovolenou pro ženy je ovšem také Maďarsko, kde si navíc pochutnáte na znamenitých místních pokrmech či víně, nebo Slovensko, jehož nádherná příroda je jako stvořená pro odpočinkovou dovolenou pro dámy.