Wellness pobyty pro ženy

Chystáte se na dovolenou s kamarádkou, sestrou nebo třeba maminkou? Na správné dámské jízdě by rozhodně nemělo chybět wellness. V sauně, vířivce či bazénu si nejlépe odpočinete od shonu všedních dnů a proberete spolu všechny novinky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Máte pocit, že na kafi nebo při obědě s kamarádkou či maminkou zdaleka nestíháte probrat všechno, co byste chtěly? Pak se spolu vydejte na wellness pobyt pro ženy, kde bude při relaxaci času na klábosení dostatek a vy si navíc konečně pořádně odpočinete od všech povinností. Kromě toho si vychutnáte spoustu dobrého jídla, výlety a další parádní zážitky.

Kam vyrazit na wellness pobyt pro ženy?

Ať už dáváte přednost přírodě, jedinečné atmosféře lázeňských měst nebo rády chodíte po památkách, věřte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni stráveném procházkami zajisté přijde vhod uvolnění v sauně, vířivce či bazénu. A pokud patříte mezi opravdové milovnice relaxace, můžete odpočinkem klidně strávit celý den.

Hotely se špičkovým wellness najdete všude po Česku, a tak nemusíte ani jezdit daleko. Perfektním místem pro odpočinkovou dovolenou pro ženy je ovšem také Maďarsko, kde si navíc pochutnáte na znamenitých místních pokrmech či víně, nebo Slovensko, jehož nádherná příroda je jako stvořená pro odpočinkovou dovolenou pro dámy.