Wellness pobyty pro ženy

Chystáte se na dovolenou s kamarádkou, sestrou nebo třeba maminkou? Na správné dámské jízdě by rozhodně nemělo chybět wellness. V sauně, vířivce či bazénu si nejlépe odpočinete od shonu všedních dnů a proberete spolu všechny novinky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Máte pocit, že na kafi nebo při obědě s kamarádkou či maminkou zdaleka nestíháte probrat všechno, co byste chtěly? Pak se spolu vydejte na wellness pobyt pro ženy, kde bude při relaxaci času na klábosení dostatek a vy si navíc konečně pořádně odpočinete od všech povinností. Kromě toho si vychutnáte spoustu dobrého jídla, výlety a další parádní zážitky.

Kam vyrazit na wellness pobyt pro ženy?

Ať už dáváte přednost přírodě, jedinečné atmosféře lázeňských měst nebo rády chodíte po památkách, věřte, že s wellness si pobyt užijete vždy na maximum. Po dni stráveném procházkami zajisté přijde vhod uvolnění v sauně, vířivce či bazénu. A pokud patříte mezi opravdové milovnice relaxace, můžete odpočinkem klidně strávit celý den.

Hotely se špičkovým wellness najdete všude po Česku, a tak nemusíte ani jezdit daleko. Perfektním místem pro odpočinkovou dovolenou pro ženy je ovšem také Maďarsko, kde si navíc pochutnáte na znamenitých místních pokrmech či víně, nebo Slovensko, jehož nádherná příroda je jako stvořená pro odpočinkovou dovolenou pro dámy.