Letní dovolená v Maďarsku 2022

Za skvělou letní dovolenou nemusíte jezdit daleko. (Nejen) termální venkovní koupaliště i aquaparky plné atrakcí, obrovské jezero Balaton, romantické procházky historickými městy, která jsou plná památek a také vynikající kuchyně. Vydejte se tohle léto do Maďarska!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Prožijte léto plné opalování, vodních radovánek, poznávání historických míst, znamenitého vína i kuchyně a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovat k moři, stačí se vydat do sousedního Maďarska k pobytu v jednom z vyhlášených lázeňských měst.

Kam se vydat na letní dovolenou v Maďarsku?

Vydejte se s celou rodinou na dovolenou k „maďarskému moři“ - k Balatonu. Nadchne vás nejen nekonečnými možnostmi vyžití ve vodě (od plavání přes windsurfing, paddleboarding, až po rybaření), ale také spoustou krásných promenád s restauracemi a bary i městy se spoustou atrakcí v okolí.

Jaká by to byla návštěva Maďarska, kdybyste nezavítali do termálů a aquaparků? Najdete jich tu skutečně desítky a mnohé z nich lákají v létě k relaxaci ve venkovních bazénech. Vaše děti budou nadšené z dovádění na tobogánech a v bazénu s vlnami, zatímco vy se budete opalovat a relaxovat ve vodě s ozdravnými účinky.

Za ruchem velkoměsta se vydejte do působivé Budapešti. Navštívit zde můžete památky, luxusní restaurace, obchodní centra a kulturní akce. Doma si ale nezapomeňte ani plavky – i v samotném hlavním městě Maďarska se nacházejí termální lázně, které si užijete i v létě.