Letní dovolená v Maďarsku 2023

Za skvělou letní dovolenou nemusíte jezdit daleko. (Nejen) termální venkovní koupaliště i aquaparky plné atrakcí, obrovské jezero Balaton, romantické procházky historickými městy, která jsou plná památek a také vynikající kuchyně. Vydejte se tohle léto do Maďarska!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Prožijte léto plné opalování, vodních radovánek, poznávání historických míst, znamenitého vína i kuchyně a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovat k moři, stačí se vydat do sousedního Maďarska k pobytu v jednom z vyhlášených lázeňských měst.

Kam se vydat na letní dovolenou v Maďarsku?

Vydejte se s celou rodinou na dovolenou k „maďarskému moři“ - k Balatonu. Nadchne vás nejen nekonečnými možnostmi vyžití ve vodě (od plavání přes windsurfing, paddleboarding, až po rybaření), ale také spoustou krásných promenád s restauracemi a bary i městy se spoustou atrakcí v okolí.

Jaká by to byla návštěva Maďarska, kdybyste nezavítali do termálů a aquaparků? Najdete jich tu skutečně desítky a mnohé z nich lákají v létě k relaxaci ve venkovních bazénech. Vaše děti budou nadšené z dovádění na tobogánech a v bazénu s vlnami, zatímco vy se budete opalovat a relaxovat ve vodě s ozdravnými účinky.

Za ruchem velkoměsta se vydejte do působivé Budapešti. Navštívit zde můžete památky, luxusní restaurace, obchodní centra a kulturní akce. Doma si ale nezapomeňte ani plavky – i v samotném hlavním městě Maďarska se nacházejí termální lázně, které si užijete i v létě.