Letní dovolená v Maďarsku 2022

Za skvělou letní dovolenou nemusíte jezdit daleko. (Nejen) termální venkovní koupaliště i aquaparky plné atrakcí, obrovské jezero Balaton, romantické procházky historickými městy, která jsou plná památek a také vynikající kuchyně. Vydejte se tohle léto do Maďarska!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Prožijte léto plné opalování, vodních radovánek, poznávání historických míst, znamenitého vína i kuchyně a zmrzliny. Nemusíte ale za ním cestovat k moři, stačí se vydat do sousedního Maďarska k pobytu v jednom z vyhlášených lázeňských měst.

Kam se vydat na letní dovolenou v Maďarsku?

Vydejte se s celou rodinou na dovolenou k „maďarskému moři“ - k Balatonu. Nadchne vás nejen nekonečnými možnostmi vyžití ve vodě (od plavání přes windsurfing, paddleboarding, až po rybaření), ale také spoustou krásných promenád s restauracemi a bary i městy se spoustou atrakcí v okolí.

Jaká by to byla návštěva Maďarska, kdybyste nezavítali do termálů a aquaparků? Najdete jich tu skutečně desítky a mnohé z nich lákají v létě k relaxaci ve venkovních bazénech. Vaše děti budou nadšené z dovádění na tobogánech a v bazénu s vlnami, zatímco vy se budete opalovat a relaxovat ve vodě s ozdravnými účinky.

Za ruchem velkoměsta se vydejte do působivé Budapešti. Navštívit zde můžete památky, luxusní restaurace, obchodní centra a kulturní akce. Doma si ale nezapomeňte ani plavky – i v samotném hlavním městě Maďarska se nacházejí termální lázně, které si užijete i v létě.