Wellness pobyty v Szentgotthárdu

Vyrazte na západ Maďarska, kde objevíte město Szentgotthárd. Proslulo luxusními termálními lázněmi s bazény, saunovým světem i dětskými atrakcemi. Kromě toho se můžete těšit i na dobré jídlo v podobě tradičních maďarských specialit a bohatý kulturní život. Vyberte si z wellness pobytů v Szentgotthárdu ten pravý.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Západní cíp Maďarska ukrývá krásné lázeňské město Szentgotthárd. Možná jste o něm ještě neslyšeli, přesto však rozhodně stojí za návštěvu. Jedná se o místo jako stvořené k odpočinku. Nejde přitom jen o hezké a klidné prostředí, ale především o vyhlášené termální lázně. Vyberte si wellness pobyt v Szentgotthárdu a relaxujte tu po celý rok.

Co vás čeká na wellness pobytu v Szentgotthárdu?

Naplánujete-li si dovolenou v Szentgotthárdu, můžete se těšit na nespočet příležitostí k odpočinku I zábavě. Vyhlášené termální lázně St. Gotthard Spa & Wellness vám pomohou s různými zdravotními problémy a zklidní vaši mysl i tělo. Tradiční lázeňská atmosféra bude bavit jak rodiny s dětmi, tak páry nebo seniory. Pro každého je tu něco, co rozhodně ocení.

Bazény, vířivky, sauny – to vše si budete moci dosyta užívat v lázeňském komplexu v Szentgotthárdu. Celkově se bazény rozkládají na ploše 1 500 m2. Spoustu zábavy slibují tobogány a skluzavky, odpočívat můžete zase třeba ve [wellness zóně]. Vyberte si hotel s neomezeným wellness a nebudete muset z vířivky vystrčit paty. To vše dotváří stezka z přírodního kamene lemovaná palmami, což vytváří působivý dojem exotiky.

A kam se v okolí vydat na výlet? Začít můžete v samotném centru města, kde si prohlédnete historické památky, jako barokní kostel s anglickým parkem. Navštivte také muzeum Pavla Ágostona. Za přírodou můžete vyrazit třeba k jezeru Hársas.