Wellness pobyty v Szentgotthárdu

Vyrazte na západ Maďarska, kde objevíte město Szentgotthárd. Proslulo luxusními termálními lázněmi s bazény, saunovým světem i dětskými atrakcemi. Kromě toho se můžete těšit i na dobré jídlo v podobě tradičních maďarských specialit a bohatý kulturní život. Vyberte si z wellness pobytů v Szentgotthárdu ten pravý.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Praděd Thamm je hotel s dlouhou a zajímavou historií, ale zároveň zrekonstruovanými a moderními pokoji a interiéry. Pokoj je vybaven vším, co během pobytu můžete potřebovat. Nechybí ani wellness centrum k odpočinku, nás nejvíce nadchla vířivka a relaxační zóna. Jsou zde 2 restaurace, bar, rumotéka a bowling. Nudit se tedy rozhodně nebudete. Určitě doporučuji vyzkoušet degustaci rumů. Snídaně byly klasické, ale večeře naprosto fantastické - všechna jídla, která nám byla naservírována byla vynikající. Z výletů doporučuji blízkou Poštovní štolu a rašeliniště Rejvíz.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto skvělý! Hotel byl krásný, pokoj moderní a čistý, personál milý a vstřícný. Velice nás nadchly bohaté snídaně a vynikající večeře. Wellness je menší, ale i tak parádní s pěkným výhledem na město. Hotel se nachází u řeky Visly v klidnější části Krakova, takže během noci je tu naprostý klid. Do centra je to opravdu kousek a přes most se do něj dostanete pohodlně i pěšky. Hotel Qubus bude určitě naším útočištěm v Krakově i v budoucnu. Jen si příště vezmeme pobyt s polopenzí. ”

Aneta Ráztokayová
Aneta Ráztokayová
Obchodní tým


Západní cíp Maďarska ukrývá krásné lázeňské město Szentgotthárd. Možná jste o něm ještě neslyšeli, přesto však rozhodně stojí za návštěvu. Jedná se o místo jako stvořené k odpočinku. Nejde přitom jen o hezké a klidné prostředí, ale především o vyhlášené termální lázně. Vyberte si wellness pobyt v Szentgotthárdu a relaxujte tu po celý rok.

Co vás čeká na wellness pobytu v Szentgotthárdu?

Naplánujete-li si dovolenou v Szentgotthárdu, můžete se těšit na nespočet příležitostí k odpočinku I zábavě. Vyhlášené termální lázně St. Gotthard Spa & Wellness vám pomohou s různými zdravotními problémy a zklidní vaši mysl i tělo. Tradiční lázeňská atmosféra bude bavit jak rodiny s dětmi, tak páry nebo seniory. Pro každého je tu něco, co rozhodně ocení.

Bazény, vířivky, sauny – to vše si budete moci dosyta užívat v lázeňském komplexu v Szentgotthárdu. Celkově se bazény rozkládají na ploše 1 500 m2. Spoustu zábavy slibují tobogány a skluzavky, odpočívat můžete zase třeba ve [wellness zóně]. Vyberte si hotel s neomezeným wellness a nebudete muset z vířivky vystrčit paty. To vše dotváří stezka z přírodního kamene lemovaná palmami, což vytváří působivý dojem exotiky.

A kam se v okolí vydat na výlet? Začít můžete v samotném centru města, kde si prohlédnete historické památky, jako barokní kostel s anglickým parkem. Navštivte také muzeum Pavla Ágostona. Za přírodou můžete vyrazit třeba k jezeru Hársas.