Wellness pobyty v Šoproni

Šoproň má všechno, co si od perfektní dovolené přejete. Historické klenoty, romantická zákoutí a nádherná příroda všude okolo. Nechybí navíc ani luxusní hotely s bazény, vířivkami nebo saunou. Vyberte si z nabízených wellness pobytů v Šoproni a žasněte nad krásou této maďarské pýchy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Šoproň je maďarskou perlou, kterou by měl navštívit každý. Nádherné historické centrum s nesčetným množstvím památek, romantická zákoutí a spousta kvalitních gastronomických podniků. Wellness pobyty v Šoproni vám navíc k dovolené přidají ještě zážitek v podobě relaxu ve vířivce, sauně nebo bazénu.

Proč vyrazit do Šoproně na wellness pobyt?

Šoproň je destinací, která je jako stvořená pro pestrou dovolenou plnou zajímavých zážitků. Dýchne tu na vás kouzelná atmosféra, která promění obyčejné dny v dny plné překvapení a poznání. Díky rozmanitosti města i jeho okolí si tu přijde na své úplně každý. Ať už chcete vyrazit na odpočinkovou nebo aktivní dovolenou, s výletem do Šoproně nešlápnete vedle.

Malebné ulice města vybízejí k příjemným procházkám. Kochat se tu můžete starodávnými památkami jako je Požární věž, ulička Új utca, Židovská čtvrť se Starou a Novou synagogou nebo náměstí Fo tér. Navštívit můžete take muzea, galerie nebo si posedět and sklenkou regionálního vína v jednom z útulných barů či kaváren.

Radost vám udělá také okolí, především těm, kteří nedají dopustit na příjemné procházky v přírodě. Šoproň leží na úpatí pohoří Lőver a v blízkosti Neziderské jezero, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Vydejte se sem za turistikou nebo na kole. Husté šoproňské lesy vám poskytnout příjemný chládek, ve kterém můžete odpočívat a kochat se krásnou krajinou.