Wellness pobyty v Mosonmagyaróváru

Mosonmagyárovár vás překvapí nejen svým krkolomným názvem, ale také fantastickými termálními lázněmi. Podpořte své zdraví a vitalitu místními minerálními prameny, které se řadí mezi pět nejléčivějších v celé Evropě. Vydejte se na wellness pobyt do Mosonmagyárováru a potěšte své tělo i mysl klidem, který si zasloužíte.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.”

Barbora Mezlová
Barbora Mezlová
Finanční tým


Dovolená v Mosonmagyaróváru vám přinese spoustu rozmanitých zážitků. Lázně, historie i krásná příroda v okolí – díky tomu všemu se tu určitě nudit nebudete. Líbit se tu bude jak rodinám s dětmi, na které tu čeká spoustu vyžití, tak zamilovaným dvojicím, které se mohou těšit třeba na privátní vířivku v hotelové wellness zóně. Vyberte si z nabízených wellness pobytů v Mosonmagyaróváru a vyrazte třeba hned.

Pobyt v Mosonmagyaróváru, odpočinková dovolená na jedničku

Proč vyrazit na dovolenou zrovna do Mosonmagyaróváru? Prvním důvodem je rozhodně výborná poloha lázní. Nacházejí se jen 23 kilometrů od slovenských hranic, a tak nemusíte za relaxem jezdit daleko. Druhý, a ještě lepší důvod, jsou skvělé termální lázně Flexum, ve kterých se můžete oddat síle minerálních pramenů, které patří mezi pět nejúčinnějších v celé Evropě.

Termální vodou je napuštěno pět z celkem sedmi bazénů, které vás ve Flexum lázních čekají. Zázračná voda vám pomůže s léčbou onemocnění či zranění kloubů, páteře nebo při problémech s průduškami. Abyste zážitek ještě více prohloubili, vyberte si hotely propojené s lázněmi, které vám nabídnou i vlastní wellness zónu s vířivkou a saunou.

Až vás neomezené wellness na chvilku omrzí, vydejte se objevit historické centrum města Mosonmagyaróvár, pro které jsou typické barokní stavby, útulné uličky a sochami. Pokochat se můžete také starodávným hradem Ovári ze 13. století, který pyšně stojí přímo v centru města. Za zmínku stojí rovněž dům Cselleyovců s expozicí průmyslového výtvarnictví.