Wellness pobyty v Hévízu

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou u největšího termálního jezera s léčivou vodou na světě. Kde ho najdete? V maďarském městě Hévíz, ve kterém to žije lázeňskou atmosférou po celý rok. Staňte se i vy na chvíli její součástí. Stačí si jen vybrat wellness pobyt v Hévízu, kde vás vedle úžasných lázní čekají i kulturní památky a krásná příroda v okolí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tohle útulné ubytování se mi moc líbilo. Apartmány vlastní moc milá rodina - poradili mi s parkováním a taky doporučili místa, která v Hévízu stojí za to navštívit. V hotelu mají unikátní wellness, ale nesmíte zapomenout navštívit i Termální lázně v Hévízu. Snídaně byly výborné, všechno vždy čerstvé a večeře se podávaly v restauraci, která je od ubytování vzdálená pár metrů chůze - což se po vydatné večeři docela hodí. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Hned po odjezdu z Hotelu Sirius **** jsme se začali domlouvat, kdy přijedeme znovu. Pobyt jsme si moc užili, hotel je nádherně zařízený a vybavený, máte podle mě k dispozici vše, co budete potřebovat. Hodí se jak pro mladší i starší páry, tak pro rodiny s malými dětmi, se kterými tu počítají a chovají se k nim moc hezky. Jídlo bylo výborné, pestré a každý den byla jiná nabídka. Wellness bylo krásné, udržované v čistotě a každý si našel to svoje – klidné bazénky s masážními tryskami, divokou řeku nebo dětský bazének. ”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Marketingový tým


Maďarské město Hévíz proslulo především svými termálními lázněmi, které jsou tu naprosto unikátním zážitkem. Nikde jinde na světě totiž nenarazíte na tak rozsáhlé přírodní termální jezero s léčivou vodou bohatou na minerály. Voda je tu příjemně teplá, v létě dosahuje teploty 34 °C a v zimě 27 °C. Wellness pobyt v Hévízu je tak dobrý nápad, kdykoliv si toužíte oddychnout od všedních starostí.

Největší termální jezero na světě a wellness na špičkové úrovni – to je Hévíz

Hévíz a jeho okolí je učiněným rájem pro všechny, kdo si chtějí odpočinout. Kvalitnímu relaxu tu hraje vše do karet. Nejde přitom jen o jezero, které je celoročně přístupné, ale také tu najdete termální lázně Kehidakustány nebo Kehida Termál, wellness všeho druhu i hotely, které nabízejí masáže a procedury. Díky široké nabídce služeb si tu vybere každý to své, brány tu tak mají otevřené všechny generace.

Lázně mají v Hévízu tradici již od roku 1795 a můžete se tak těšit na opravdovou lázeňskou atmosféru. Procházky po kolonádě, rozkvetlé parky a samé výtečné restaurace, útulné kavárničky a drobné obchůdky. Nejvíce však oceníte léčivé vlastnosti místní vody v jezeře. Ta je výjimečná obsahem radonu, který má příznivý vliv na hormonální i nervovou soustavu. Místní voda je zároveň vynikající na problémy s pohybovým aparátem či na revmatismus.

Hévíz vám nabídne také mnoho dalšího. Nechybí ani trocha historie, kultury a samozřejmě krásné přírody. Blízko to budete mít i k Balatonu, kde se v létě můžete oddávat vodním radovánkám nebo prozkoumat jedno z krásných městeček na pobřeží. V Hévízu můžete obdivovat kostel Ducha svatého nebo si udělat vycházku na oblíbený Farmářský trh s maďarskými specialitami.