Wellness pobyty v Hévízu

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou u největšího termálního jezera s léčivou vodou na světě. Kde ho najdete? V maďarském městě Hévíz, ve kterém to žije lázeňskou atmosférou po celý rok. Staňte se i vy na chvíli její součástí. Stačí si jen vybrat wellness pobyt v Hévízu, kde vás vedle úžasných lázní čekají i kulturní památky a krásná příroda v okolí.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Palace mohu jedině doporučit. Hévíz je krásným lázeňským městečkem a jeho největší dominantou je termální jezero, které nás absolutně okouzlilo. Určitě jej doporučuji navštívit. Pokoj v hotelu byl prostorný, dokonce měl i vlastní kuchyňku. Všechny interiéry byly čisté, personál usměvavý a vždy nám s radostí ve všem vyhověl. Skvělá byla také strava formou bufetů, na které jsme si pochutnali. Celý pobyt hodnotím velmi pozitivně a rád se sem zase vrátím.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Maďarské město Hévíz proslulo především svými termálními lázněmi, které jsou tu naprosto unikátním zážitkem. Nikde jinde na světě totiž nenarazíte na tak rozsáhlé přírodní termální jezero s léčivou vodou bohatou na minerály. Voda je tu příjemně teplá, v létě dosahuje teploty 34 °C a v zimě 27 °C. Wellness pobyt v Hévízu je tak dobrý nápad, kdykoliv si toužíte oddychnout od všedních starostí.

Největší termální jezero na světě a wellness na špičkové úrovni – to je Hévíz

Hévíz a jeho okolí je učiněným rájem pro všechny, kdo si chtějí odpočinout. Kvalitnímu relaxu tu hraje vše do karet. Nejde přitom jen o jezero, které je celoročně přístupné, ale také tu najdete termální lázně Kehidakustány nebo Kehida Termál, wellness všeho druhu i hotely, které nabízejí masáže a procedury. Díky široké nabídce služeb si tu vybere každý to své, brány tu tak mají otevřené všechny generace.

Lázně mají v Hévízu tradici již od roku 1795 a můžete se tak těšit na opravdovou lázeňskou atmosféru. Procházky po kolonádě, rozkvetlé parky a samé výtečné restaurace, útulné kavárničky a drobné obchůdky. Nejvíce však oceníte léčivé vlastnosti místní vody v jezeře. Ta je výjimečná obsahem radonu, který má příznivý vliv na hormonální i nervovou soustavu. Místní voda je zároveň vynikající na problémy s pohybovým aparátem či na revmatismus.

Hévíz vám nabídne také mnoho dalšího. Nechybí ani trocha historie, kultury a samozřejmě krásné přírody. Blízko to budete mít i k Balatonu, kde se v létě můžete oddávat vodním radovánkám nebo prozkoumat jedno z krásných městeček na pobřeží. V Hévízu můžete obdivovat kostel Ducha svatého nebo si udělat vycházku na oblíbený Farmářský trh s maďarskými specialitami.