Wellness pobyty v Hegykő

Vyrazte za relaxem na západ Maďarska. Přivítá vás tu malé městečko Hegykő, které vám nabídne příjemné prostředí k ničím nerušenému odpočinku. Termální lázně Sá-Ra, wellness zóny v hotelech a krásná příroda v okolí – tak zní recept na pohodovou dovolenou. Naplánujte si ji díky nabídce wellness pobytů v Hegykő.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Maďarské městečko Hegykő se nachází na západě země, nedaleko hranic a v obklopení krásné přírody, kterou můžete zajít prozkoumat, kdykoliv se vám zachce. Hlavním lákadlem, které do města vábí hosty, jsou parádní termální lázně. Ty ještě nebyly objeveny davy turistů a slibují tak příjemný odpočinek, při kterém vás nikdo a nic nebude rušit.

Neznámé maďarské lázně Hegykő vám nabídnout relax bez davů turistů

Maďarsko je zemí termálních lázní, proč tedy vyrazit zrovna do méně známých Hegykő? Překvapí vás, kolik vám tyto termály mohou nabídnout. Celoročně jsou tu v provozu tři bazény, v sezóně přibudou ještě další čtyři. Bazény jsou napájeny léčivou termální vodou, jež zde vyvěrá o teplotě až 55 °C. Ozdravný pramen s vysokým obsahem hořčíku, jódu a sodíku blahodárně působí na problémy s pohybovým ústrojím.

Vyberete-li si wellness pobyt v Hegykő, budete se těšit z klidného prostředí, které není přesyceno davy lázeňských hostů. Relaxovat tu můžete v lázních Sá-Ra nebo ve wellness zóně vašeho ubytování, kde najdete privátní vířivku či saunu, která bezvadně prohřeje vaše unavené tělo. Pro ještě větší zážitek sáhněte po hotelu propojeném s lázněmi.

Po relaxu v lázních můžete vyrazit poznat samotné město s překrásným zámkem Esterházy-kastély, kterému se přezdívá maďarské Versailles. Oceníte také okolí Hegykő, jelikož nedaleko se rozprostírá Národní park Fertő-Hanság, kde objevíte Neziderské jezero. Krajina je tu jako stvořená pro výlety, ať už na kole nebo pěšky. Na celodenní výlet se vydejte do historické Šoproně.