Wellness pobyty v Hegykő

Vyrazte za relaxem na západ Maďarska. Přivítá vás tu malé městečko Hegykő, které vám nabídne příjemné prostředí k ničím nerušenému odpočinku. Termální lázně Sá-Ra, wellness zóny v hotelech a krásná příroda v okolí – tak zní recept na pohodovou dovolenou. Naplánujte si ji díky nabídce wellness pobytů v Hegykő.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Maďarské městečko Hegykő se nachází na západě země, nedaleko hranic a v obklopení krásné přírody, kterou můžete zajít prozkoumat, kdykoliv se vám zachce. Hlavním lákadlem, které do města vábí hosty, jsou parádní termální lázně. Ty ještě nebyly objeveny davy turistů a slibují tak příjemný odpočinek, při kterém vás nikdo a nic nebude rušit.

Neznámé maďarské lázně Hegykő vám nabídnout relax bez davů turistů

Maďarsko je zemí termálních lázní, proč tedy vyrazit zrovna do méně známých Hegykő? Překvapí vás, kolik vám tyto termály mohou nabídnout. Celoročně jsou tu v provozu tři bazény, v sezóně přibudou ještě další čtyři. Bazény jsou napájeny léčivou termální vodou, jež zde vyvěrá o teplotě až 55 °C. Ozdravný pramen s vysokým obsahem hořčíku, jódu a sodíku blahodárně působí na problémy s pohybovým ústrojím.

Vyberete-li si wellness pobyt v Hegykő, budete se těšit z klidného prostředí, které není přesyceno davy lázeňských hostů. Relaxovat tu můžete v lázních Sá-Ra nebo ve wellness zóně vašeho ubytování, kde najdete privátní vířivku či saunu, která bezvadně prohřeje vaše unavené tělo. Pro ještě větší zážitek sáhněte po hotelu propojeném s lázněmi.

Po relaxu v lázních můžete vyrazit poznat samotné město s překrásným zámkem Esterházy-kastély, kterému se přezdívá maďarské Versailles. Oceníte také okolí Hegykő, jelikož nedaleko se rozprostírá Národní park Fertő-Hanság, kde objevíte Neziderské jezero. Krajina je tu jako stvořená pro výlety, ať už na kole nebo pěšky. Na celodenní výlet se vydejte do historické Šoproně.