Wellness pobyty v Hegykő

Vyrazte za relaxem na západ Maďarska. Přivítá vás tu malé městečko Hegykő, které vám nabídne příjemné prostředí k ničím nerušenému odpočinku. Termální lázně Sá-Ra, wellness zóny v hotelech a krásná příroda v okolí – tak zní recept na pohodovou dovolenou. Naplánujte si ji díky nabídce wellness pobytů v Hegykő.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Maďarské městečko Hegykő se nachází na západě země, nedaleko hranic a v obklopení krásné přírody, kterou můžete zajít prozkoumat, kdykoliv se vám zachce. Hlavním lákadlem, které do města vábí hosty, jsou parádní termální lázně. Ty ještě nebyly objeveny davy turistů a slibují tak příjemný odpočinek, při kterém vás nikdo a nic nebude rušit.

Neznámé maďarské lázně Hegykő vám nabídnout relax bez davů turistů

Maďarsko je zemí termálních lázní, proč tedy vyrazit zrovna do méně známých Hegykő? Překvapí vás, kolik vám tyto termály mohou nabídnout. Celoročně jsou tu v provozu tři bazény, v sezóně přibudou ještě další čtyři. Bazény jsou napájeny léčivou termální vodou, jež zde vyvěrá o teplotě až 55 °C. Ozdravný pramen s vysokým obsahem hořčíku, jódu a sodíku blahodárně působí na problémy s pohybovým ústrojím.

Vyberete-li si wellness pobyt v Hegykő, budete se těšit z klidného prostředí, které není přesyceno davy lázeňských hostů. Relaxovat tu můžete v lázních Sá-Ra nebo ve wellness zóně vašeho ubytování, kde najdete privátní vířivku či saunu, která bezvadně prohřeje vaše unavené tělo. Pro ještě větší zážitek sáhněte po hotelu propojeném s lázněmi.

Po relaxu v lázních můžete vyrazit poznat samotné město s překrásným zámkem Esterházy-kastély, kterému se přezdívá maďarské Versailles. Oceníte také okolí Hegykő, jelikož nedaleko se rozprostírá Národní park Fertő-Hanság, kde objevíte Neziderské jezero. Krajina je tu jako stvořená pro výlety, ať už na kole nebo pěšky. Na celodenní výlet se vydejte do historické Šoproně.