Barion Pixel
Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Mosonmagyaróvár: Tipy na výlet a zajímavá místa

Příjemné lázeňské městečko Mosonmagyaróvár, česky Mošoň, se nachází na soutoku řek Mošoňský Dunaj a Litava. Místní termální pramen se řadí mezi 5 zdravotně nejúčinnějších v celé Evropě. Chloubou města je centrum se středověkými uličkami, barokními domy a sochami. Nejznámější památkou ve středu města je hrad ze 13. století. Nachází se zde také dům Cselleyovců, ve kterém je expozice průmyslového výtvarnictví a sbírka Gyurkovich s malbami maďarských umělců 19. a 20. století.

Vědecké zábavní centrum Futura Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Čtyřpatrová budova **vědeckého zábavního centra Futura** nabízí to nejlepší z interaktivních atrakcí týkajících se **čtyř základních přírodních elementů** (voda, země, vzduch, oheň). Kromě stálých expozic si v něm můžete užít také různé programy pro děti i dospělé. Máte-li s sebou na dovolené zvídavého potomka, určitě návštěvu centra nevynechejte.
Více informací

Lázně Mosonmagyaróvár Nejoblíbenější výlet v lokalitě

**Mosonmagyaróvár** je město v západním Maďarsku a nachází se **nedaleko rakouských a slovenských hranic**. Přestože je to poměrně malé město, pyšní se krásnými **lázněmi Mosonmagyaróvár**, které lákají turisty hledající odpočinek i léčbu některých zdravotních potíží. Tyto léčebné lázně s plovárnou najdeme **uprostřed zeleně v blízkosti centra města** a nabízí **7 bazénů s různou teplotou vody**. Na své si zde přijdou jak osoby, které hledají relax a rekonvalescenci, tak i příznivci plavání. ###Bazény v lázních Mosonmagyaróvár - **Léčivý bazén** s termální vodou o teplotě 36-38 °C - **Sedící bazén I** s chlazenou termální vodou o teplotě 30-33 °C - **Sedící bazén s perličkovými lavicemi, masážními prvky chodidel a zad** s chlazenou termální vodou o teplotě 36-37 °C - **Bazén pro terapeutické plavání a cvičení** s chlazenou termální vodou o teplotě 28-30 °C - **Wellness bazén** s chlazenou termální vodou o teplotě 32-34 °C - **Plavecký bazén o délce 33,3 m**, teplota 28-29 °C - **Plavecký bazén o délce 25 m**, teplota 26-28 °C Termální prameny v Mosonmagyaróváru se řadí mezi **5 nejléčivějších vod Evropy** (termální pramen tvoří alkalická, hydrogenuhličitanová voda tryskající z hloubky až 2 000 m a její teplota dosahuje 74 °C). Voda léčí **nemoci kloubů a páteře, záněty kloubů, záněty průdušek** a další. Otevírací doba lázní je každý den, po celý rok 8.00-20.00 hodin a celodenní vstupenka pro dospělého vás vyjde na cca 260 Kč.
Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 3 tipů

Mosonmagyaróvár: Tipy na výlet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK