Ubytování se zahradním nábytkem

Příjemné chvíle na zahradě s těmi, které máte rádi. Takovou dovolenou si můžete užít díky chatě či chalupě se zahradním nábytkem a zeleným pozemkem. Získáte místo, kde trávit teplé letní večery, snídat i večeřet nebo si pohrát s dětmi. Čeká tu na vás jen ničím nerušený odpočinek.
Načítám nabídky...

celkem 2000 nabídek


Ačkoliv strávíte spoustu času na výletech, mít příjemné a útulné ubytování je vždycky příjemný bonus k dovolené. Plně vybavené chaty a chalupy na různých místech Česka vám přinesou jedinečné soukromí a výjimečný komfort. K chatě v mnohých případech získáte i pozemek se zahradním nábytkem.

Co od chaty či chalupy očekávat?

Díky oplocené zahradě budete moci nerušeně trávit čas na čerstvém vzduchu. Na venkovní terase nebo zimní zahradě budete moci posnídat nebo povečeřet a užívat si příjemné letní večery se svými nejbližšími.

Plánujete dovolenou s dětmi? Pak vám zahrada přijde obzvlášť velmi vhod. Děti si vyhrají na prolézačkách nebo trampolíně, zatímco vy můžete relaxovat na soukromém posezení.

Také okolí chaty vám zajistí krásnou dovolenou. Ubytujte se v přírodě a vyrážejte denně na procházky. V létě si oblíbíte chatu u vody, díky které to budete mít jen pár kroků ke svěžímu rybníku nebo jezeru.