Dovolená u rybníka

Chvíle klidu, které vás nabijí na mnoho měsíců dopředu, slibuje příjemná dovolená u rybníka. Svěží vodní hladina a nádherná příroda v okolí vám poskytne příležitost k opravdovému odpočinku. Ubytujte se v chatě či chalupě u rybníka, rozlučte se se stresem a užívejte si nezapomenutelné momenty s těmi, které máte nejraději.
Načítám nabídky...

celkem 52 nabídek


Nikde nebudete mít tolik příležitostí k aktivnímu i pasivnímu odpočinku jako při dovolené na chatě u rybníka. V létě se můžete válet u vody a zchladit se, kdykoliv je třeba, ve zbytku roku si tu zase odpočinete a načerpáte nové síly. V Česku je spousta nádherných vodních ploch, a tak určitě stojí za to se k jedné z nich vypravit.

Kam na chatu u rybníka?

Chata u rybníka je oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi. Děti se tu vyřádí ve vodě i kolem ní, stejně jako domácí mazlíčci, které můžete vzít bez obav s sebou. Ubytování pro psy není složité sehnat a mnohé chaty čtyřnohé přátelé rády přivítají.

Ubytování u vody vám však přinese mnohem více než jen příležitost k přírodnímu koupání. V okolí najdete i mnoho možností k aktivnímu odpočinku. Vyrazte třeba po cykloturistických trasách objevovat okolní přírodní památky anebo si zajděte zahrát golf do nedalekého areálu.

Léto strávené u vody zkrátka nic nenahradí, nemusíte ale zůstávat jen u rybníka. V nabídce Travelkingu najdete také komfortní chaty u přehrady nebo u jezera. Dáváte-li raději přednost čiré a průzračné vodě, určitě vás potěší možnost vlastního venkovního bazénu, kde si užijete spoustu zábavy.