Chaty a chalupy s travnatou plochou

Vhodná pro sport i pro odpočinek. Vyberte si chatu či chalupu s travnatou plochou a zpestřete svou dovolenou různými volnočasovými aktivitami. Na louce můžete hrát fotbálek, s dětmi na babu nebo jen tak odpočívat. Uspořádejte piknik nebo si přečtěte svou oblíbenou knížku.
Načítám nabídky...


Ubytujte s v přírodě a užijte si příjemné chvilky o samotě nebo se svými blízkými na travnaté ploše za objektem. Čeká tam na vás spoustu možností vyžití a záleží tak je, na co máte zrovna náladu.

Co čekat od chaty či chalupy?

Chaty a chalupy z naší nabídky vám poskytnou příležitost k dokonalému odpočinku v obklopení nádherné přírody. Za přírodními krásami můžete vyrážet na výlety, v její blízkosti však můžete zůstat i ve svém ubytování. Chaty s okrasnou zahradou nebo u lesa vám jsou k dispozici.

V létě se určitě ubytujte u vody. K vodní ploše to budete mít jen pár kroků a kdykoliv se tak můžete zajít vykoupat nebo se na travnatém břehu opalovat. Vybrat si můžete chatu u rybníka, u jezera nebo poblíž potoka. Na romantické večerní procházky podél vody budete ještě dlouho vzpomínat.