Ubytování s televizí

Jak si na dovolené příjemně zkrátit dlouhé večery? Je to jednoduché, vyberte si chatu či chalupu s televizí a o zábavu budete mít postaráno. Zůstanete v obraze o tom, co se děje ve světě, pustíte si film a neunikne vám ani díl oblíbeného seriálu. Televize v ubytování se hodí, i když budete většinu času trávit na výletech do přírody. Vždyť kdo by pohrdnul dobrou rodinnou komedií po návratu z cest?
Načítám nabídky...

celkem 2189 nabídek


Televizi vám v základním vybavení nabídne téměř každá chata a chalupa z naší nabídky. Některé mají satelit a lze na nich tak koukat na běžné televizní programy, jinde si zase budete užívat výhod chytré televize a pustit si třeba film z nových streamovacích platforem.

Co vám poskytne chata s televizí?

Večery s blízkými můžete ve svém ubytování trávit různými aktivitami. V létě vám přijde vhod venkovní terasa, na které můžete zůstávat dlouho do noci a využívat gril nebo ohniště k přípravě dobrého jídla. Zabaví vás také koupání ve venkovním bazénu.

V zimě naopak můžete trávit čas v zimní zahradě, kde zůstanete v kontaktu s přírodou, i když je venku chladno. Můžete si v plně vybavené kuchyni s chladničkou připravit občerstvení a na terase si potom povídat si nebo hrát společenské hry.

Poté co se vydovádíte na sjezdovkách, vás bude čekat soukromá vířivka nebo sauna. Po relaxu určitě oceníte chatu s televizí, abyste si pustili oblíbený seriál.