Ubytování pro školy v přírodě

Školy v přírodě děti milují. Nejvíce se jim bude líbit v příjemném penzionu se zahradou nebo poblíž luk a lesů, kde se můžou vydovádět při nejrůznějších aktivitách. V naší nabídce najdete spoustu chat a chalup vhodných pro školy v přírodě s dostatkem lůžek pro celou třídu i společenskou místností pro výuku.
Načítám nabídky...

celkem 154 nabídek


Sháníte penzion či chatu, ve které by se dala zorganizovat škola v přírodě? Z naší nabídky si stoprocentně vyberete. Objevíte zde krásná ubytování v srdci přírody, kde bude pro děti bezpečno a kde jim nebude chybět ani dětské hřiště nebo zahrada na hraní.

Jakou chatu vybrat pro školu v přírodě?

V obklopení stromů si děti odpočinou od školního prostředí, stráví dostatek času na čerstvém vzduchu a v pohybu. Budou se učit spolupráci i samostatnosti. K tomu je nejlepší vyrazit na chatu v přírodě nebo blízko lesa. Hledáte-li příjemné prostředí pro školní pobyt, zamiřte třeba do Českého ráje k Prachovským skalám anebo naplánujte výlet na jižní Moravu.

Také ubytování v horách může dětem přinést spoustu zážitků. Za zmínku stojí Beskydy nebo Jizerské hory, kde můžete s dětmi podniknout spoustu výletů.

Pro školní pobyty se také vyplatí zvolit chatu u vody, aby se v případě letního horkého počasí měly děti, kde zchladit. Možností máte hned několik. Buď sáhnete po chatě nedaleko přírodního koupaliště nebo dáte šanci chalupě s venkovním bazénem přímo na zahradě.