Ubytování s koupacím sudem

Plánujete odpočinkovou dovolenou? Pak vybírejte mezi pobyty s vlastním wellness, které váš relax ještě vylepší. Netradiční wellness pobyt si můžete dopřát v chatě či chalupě s koupacím sudem, ve kterém se uvolníte a zregenerujete v obklopení přírody. Koupací sud bude příjemným bonusem ke komfortnímu ubytování se vším všudy. Značka: plavky s sebou
Načítám nabídky...


V chatě či chalupě s koupacím sudem si odpočinete nezávisle na tom, zda je venku teplo nebo zima. Nejlepší zážitky však budete mít, pokud si do sudu vlezete v zimních měsících. Teplá voda vás bude zahřívat, zatímco na vás budou padat sněhové vločky. Umíte si představit větší pohodu?

Proč si pronajmout chatu s koupacím sudem?

Koupací sud je unikátním wellness, které vás potěší zejména v chladnějších dnech. Umístěný je venku na zahradě objektu, můžete si tak být jisti soukromím a nerušeně relaxovat. Některé chaty vám mohou nabídnout také masážní koupací sud. Teplá voda je samozřejmostí vždy.

Vedle koupacích sudů mají chaty a chalupy také soukromé vířivky, sauny či infrasauny nebo vnitřní bazén s termální vodou. Oceníte je při romantickém pobytu ve dvou, ale i v zimě po dni stráveném na sjezdovce.

V létě vám naopak přijde vhod venkovní bazén, u kterého si užijete spoustu legrace. Radost z něj budou mít děti i dospělí. Některé chalupy sice nemají vlastní koupání, ale stojí nedaleko veřejného bazénu nebo koupaliště, kde na vás čekají tobogány, skluzavky i pohodlná lehátka.