Ubytování u vleku

Proč jezdit několik kilometrů na sjezdovku, když můžete mít vlek za rohem? Útulné chaty a chalupy u vleku potěší každého vášnivého lyžaře či snowboardistu. Přes den si můžete bezstarostně užívat zasněžené stráně českých hor a večer odpočívat v komfortním ubytování, kde vám nebude nic scházet. Tak naložte lyže a vyrazte vstříc zimním radovánkám.
Načítám nabídky...

celkem 177 nabídek


Kde si užít nejlepší zimní dovolenou? Na chatě u vleku budete mít vše, co potřebujete k perfektnímu pobytu. Komfort, veškeré vybavení, soukromí a sjezdovku za rohem. Ideální jsou ubytování z naší nabídky také pro rodiny s dětmi nebo pro romantické pobyty v páru.

Kam na chatu u vleku?

Parádní lyžování si užijete také v naší kotlině, stačí vyrazit na chatu v horách, kde máte jistotu sněhu. Za rájem zimních sportů se vydejte třeba do Krkonoš, kde na vás čekají sjezdovky všech obtížností i běžkařské trasy.

Báječnou zimní dovolenou si užijete také v Jizerských horách, Krušných horách nebo na Šumavě. Chatu si v těchto krásných lokalitách můžete pronajmout i na speciální události, jako jsou Vánoce nebo Silvestr, a spojit tak oslavy se svou oblíbenou aktivitou.

Poté co se dostatečně vydovádíte na sjezdovce, vrátíte se do hřejivé chaty. Se saunou nebo vířivkou, kterou najdete ve svém ubytování, se vám bude po dni na kopci odpočívat jedna báseň. Wellness pobyt spojený s aktivním odpočinkem – co víc si přát?