Ubytování s myčkou nádobí

Odpočiňte si na dovolené od domácích prací. Vyberte si chatu či chalupu s myčkou nádobí a ušetřete spoustu času a sil. Příprava vlastního jídla už bude jen radost, o omytí nádobí se postará myčka, zatímco vy si budete užívat na výletech nebo ve wellness.
Načítám nabídky...

celkem 1111 nabídek


Dovolená má být hlavně o odpočinku, mýt nádobí můžete doma. Nechte za sebe pracovat myčku a vyrazte za novými zážitky. Plně vybavená kuchyň vám na dovolené přijde vhod. Přípravu jídla a skladování vám usnadní i chladnička, mrazák nebo rychlovarná konvice.

Co vám ještě může chata nabídnout?

Pronajmete-li si chatu či chalupu z naší nabídky, můžete se těšit na absolutní soukromí a jedinečné pohodlí. Zatímco se myčka postará o špinavé nádobí, můžete lenošit na venkovní terase, nebo na zahradě u grilu.

V létě určitě dejte přednost [chatě u vody](. Vybrat si můžete objekty u jezerahttps://travelking.cz/chaty-chalupy/u-vody), rybníka či přehrady, ale i chaty s vlastním venkovním bazénem. Patříte-li mezi opravdové milovníky vody, užijete si pobyt na houseboatu.

Pro ještě větší relax sáhněte po wellness pobytu, kde na vás bude čekat soukromá vířivka, koupací sud nebo sauna. V zimě po návratu ze sjezdovky určitě oceníte trochu toho hýčkání.