Ubytování u golfového hřiště

Láká vás prožít letní dovolenou aktivně? Zvolte si jednu z nabízených chat poblíž golfového hřiště a odneste si z dovolené vzpomínky na neopakovatelné golfové momenty. Nezáleží na tom, zda jste začátečníci nebo trénujete na turnaje, na českých hřištích na vás čekají hektary zážitků.
Načítám nabídky...

celkem 612 nabídek


Díky více než 100 golfovým resortům je v Česku dostatek příležitostí, kde si zahrát golf. Česká golfová hřiště potěší jak začátečníky, tak ostřílené golfisty. Užít si zajímavé golfové momenty můžete se skupinou přátel, kolegy nebo s rodinou. Výběrem jedné z chat na Travelkingu trefíte míček přímo do jamky.

Kam vyrazit za golfem?

Dokonale upravená golfová hřiště objevíte po celé republice. Zvlášť oblíbený je resort u Karlových Varů, kde se můžete ubytovat v jednom z luxusních objektů nebo si po návratu z hřiště dopřát trochu hýčkání díky unikátnímu wellness pobytu. V srdci Beskyd se zase ukrývá golfový resort patřící mezi největší v Evropě. Také v Jizerských horách si zahrajete golf hned po Ještědem.

S kým za golfem vyrazit? Plánujete-li dovolenou s dětmi, nemusíte se příjemných chvil na hřišti vzdávat. Pro děti mají mnohé resorty připravené golfové akademie nebo letní golfové kempy. Aktivní odpočinek si ale můžete užít také s kolegy z práce, teambuildingy a firemní akce jsou na chatách poblíž golfových hřišť velmi vítané.

Pronajměte si pro své golfové radovánky chatu nebo chalupu, od které to k vysněné zábavě nebudete mít daleko. Díky tomu, že bude celý objekt patřit pouze vám, dopřejete si ničím nerušený odpočinek u vnitřního bazénu nebo vířivky.