Nevšední ubytování

Láká vás trávit dovolenou v nevšedním objektu? Vyberte si jednu z našich netradičních chat a chalup a užijte si pobyt, na který budete ještě dlouho vzpomínat. Relaxujte ve wellness domku, popíjejte vínko v ubytování u vinného sklípku, kochejte se výhledem z ubytování na stromě nebo si užijte noc v luxusní maringotce. Tak jaký z objektů splňuje vaše představy?
Načítám nabídky...


Toužíte po dovolené, na kterou jen tak nezapomenete? Už vás nudí běžné penziony a chcete vyzkoušet něco nového? V naší nabídce najdete několik originálních objektů, ve kterých se můžete ubytovat a zajistit si tak opravdu mimořádné zážitky.

Jaké jiné objekty jsou v nabídce?

Toužíte po nekonvenčním ubytování v přírodě? Pak si vyberte treehouse, romantický domek na stromě, ze kterého budete mít krásný výhled na krajinu. Ubytovat se můžete také v mongolské jurtičce, kruhovém objektu vhodném pro každého dobrodruha.

Patříte-li mezi milovníky vína, pak vás jistě chytne za srdce ubytování u vinného sklípku. Ochutnáte znamenité víno a odpočinete si od všech starostí. Relaxovat můžete také ve speciálních wellness domkách, kde budete mít dostatek soukromí a pohodlí.

Nechybí ani ubytování v luxusních maringotkách, na houseboatu nebo na statku. Spousta z netradičních objektů se nachází na samotě a můžete si tak být jisti dokonalým klidem a ničím nerušeným usínáním. Spočinete v srdci přírody, nadýcháte se čerstvého vzduchu a dobijete baterky do dalších dnů.