Hřiště u ubytování

Nic nepotěší děti na dovolené víc než hřiště přímo u ubytování. Ať už jde o dětské hřiště se skluzavkami, houpačkami a pískovištěm, nebo o hřiště sportovní, slibuje takový pobyt spoustu legrace. Zabaví se děti i dospělí, obzvlášť když to ke své chatě budou mít jen pár kroků. Sáhněte po chatě či chalupě u hřiště a pamatujte, kdo si hraje, nezlobí.
Načítám nabídky...

celkem 849 nabídek


Pokud si vyberete chatu či chalupu s hřištěm, budete mít o zábavu postaráno. Příležitostí k zábavě však máte mnohem víc. V naší nabídce najdete třeba chaty s venkovním bazénem, ve kterém se vy i vaše děti v parném létě dosyta vydovádíte. Také aquaparky a blízké veřejné bazény vám zajistí tu správnou rodinnou dovolenou.

Kam vyrazit na chatu s hřištěm?

Chaty a chalupy v naší nabídce vám nabídnout maximální komfort a soukromí, které potřebujete. Budete moci vydechnout v krásném přírodním prostředí a nechat všechny starosti za hlavou. Zvolit si můžete útulnou roubenku, jedinečný luxusní objekt nebo prostorný apartmán se vším všudy.

Chata nedaleko hřiště se skvěle hodí pro školy v přírodě nebo firemní akce. Na sportovních hřištích si zahrajete volejbal, basketbal nebo fotbal, na těch dětských zase potěšíte své ratolesti. V nabídce nechybí ani chaty poblíž golfového hřiště, které využijí zkušení golfisté i úplní začátečníci.