Ubytování s jízdárnou

V přítomnosti zvířat je vždycky o něco lépe. Pronajměte si chatu či chalupu u jízdárny a užijte si vyjížďky na koních nebo pozorování profesionálního výcviku. Jízdárna poblíž vám i vašim dětem zajistí nevšední zážitky, na které po návratu s dovolené budete vzpomínat ještě hodně dlouho. Tak vyrazte, ať jste tu jako na koni.
Načítám nabídky...

celkem 707 nabídek


Ta nejlepší dovolená je taková, kde děláte to, co máte rádi a zkoušíte nové věci. Díky jízdárně nedaleko ubytování se můžete projet na koni nebo zde své koně ustájit. K tomu si užijete komfort a pohodlí v útulné chatě či chalupě v přírodě.

Kam vyrazit na chatu s jízdárnou?

Chaty a chalupy v naší nabídce vám umožní trávit dovolenou se zvířaty. Ať už si zvolíte chatu s jízdárnou nebo ubytování vhodné pro psy, čeká na vás báječný pobyt s těmi, které máte rádi. Ve vašem ubytování se můžete těšit na veškeré vybavení a jedinečné soukromí.

Roubenka nebo penzion poblíž jízdárny je skvělým místem pro rodinnou dovolenou. Ubytování budete v srdci přírody a můžete tak vyrážet za turistikou nebo cykloturistikou. Příjemný pobyt si užijete třeba v jižních Čechách, na jižní Moravě nebo na Kokořínsku.

K dispozici vám kromě jezdění na koni budou i další sporty. Vyzkoušet si můžete třeba golf, a pokud se ubytujete u vody, nic nebránit tomu si zarybařit.