Ubytování s houpačkou

Máte v plánu dovolenou s malými dětmi? Pak sáhněte po chatě či chalupě s houpačkou, prolézačkami nebo jinými dětskými hrami. Vaše ratolesti budou mít o zábavu postaráno a vy si můžete užívat společné chvíle s rodinou v klidu a pohodě. Ty dětské úsměvy za to stojí.
Načítám nabídky...

celkem 1270 nabídek


Chaty a chalupy z nabídky na Travelkingu jsou jako stvořené pro rodinnou dovolenou. V okolí chaty čeká spoustu zábavy i na ty nejmenší. Poté co se vrátíte z výletů, ať už pěších nebo na kole, budou si moci hrát v příjemném přírodním prostředí a na čerstvém vzduchu.

Co čekat od chaty, když cestujete s dětmi?

Vyrážíte-li na dovolenou s dětmi, můžete si vybrat chatu se spoustu vybavení pro děti. Pohrát si mohou na trampolíně, osvěžit se v malém dětském bazénku nebo si užít legraci na nedalekém hřišti. V chatě s houpačkou nebo prolézačkami přímo na zahrádce se vaše ratolesti určitě nudit nebudou.

Buďte na dovolené v klidu a myslete také na bezpečí. Vyberte si oplocenou zahradu a buďte si jisti, že děti během hraní zůstanou v blízkosti ubytování. Vděční budete také za dětskou postýlku pro ty nejmenší, kterým se tak bude spát stejně dobře jako doma.

V Česku si s dětmi užijete opravdu báječnou dovolenou. Příjemné výlety a poznávání kulturních i přírodních zajímavostí vám nabídne třeba oblast Českého ráje nebo jižní Čechy. Dovolenou plnou nevšedních zážitků získáte, i pokud se ubytujete v horách. Zamiřte třeba do Jizerských hor, na Šumavu nebo do Krkonoš.