Ubytování s vanou

Pokud jde o chaty a chalupy z naší nabídky, vždy můžete počítat s maximálním komfortem. Součástí ubytování je vlastní koupelna se sociálním zařízením, která není sdílená s jinými hosty. Poté už záleží jen na vás, zda preferujte ubytování s vanou nebo sprchovým koutem. Dokonalé soukromí budete mít zajištěné v každém případě.
Načítám nabídky...

celkem 759 nabídek


Jak zní recept na ideální ubytování? Dostatek soukromí a maximální pohodlí. Ať už si zvolíte chatu s vanou nebo se sprchovým koutem, můžete si být jisti, že o vaše soukromí bude postaráno. Ničím nerušená dovolená může začít.

Co vám ještě chata může nabídnout?

Na chatě budete mít k dispozici veškeré vybavení a můžete si tak užívat dovolenou se vším všudy. V plně vybavené kuchyni připravíte svá oblíbená jídla i svačinky na výlety, na venkovní terase zase v létě posnídáte a zimní zahrada vám přijde vhod při dlouhých zimních večerech.

Ať už si ke svému pobytu vyberete jednu z roubenek, srubů nebo luxusních objektů, budete mít vše, co k parádní dovolené potřebujete. Navíc si můžete dopřát i wellness pobyt s vířivkou a saunou.

Naprostou samozřejmostí je wifi připojení, kterého můžete využívat téměř ve všech chalupách z naší nabídky. Na televizi si zase můžete pustit své oblíbené seriály nebo filmy.