Pronájem domu

Všude dobře, na dovolené nejlíp. Pronajměte si dům přímo od majitele a užijte si atmosféru domova, ať už vyrazíte kamkoliv. Prostorný dům vám poskytne vše, co si od dokonalé rodinné dovolené slibujete. Budete to mít blízko k přírodě, odpočinete si od všech starostí a nasbíráte tuny zážitků. Tak vyrazte třeba hned, váš dům už na vás čeká.
Načítám nabídky...

celkem 140 nabídek


Dům v přírodě vám poskytne skvělé zázemí, ať už s letní dovolenou plánujete naložit jakkoliv. Ať už chcete vyrazit za turistikou, jezdit na kole nebo jen relaxovat. K zážitkům to budete mít jen pár kroků, a navíc se budete moct vždy vrátit do stylového domu, který tu bude jen pro vás.

Kde si pronajmout dům přímo do majitele?

V Česku najdete krásná místa na každém rohu. Vyrazit můžete na jakoukoliv světovou stranu, po celé republice objevíte oblasti, ve kterých je radost trávit dovolenou. Co třeba dům v Krušných horách, Jizerských horách nebo Orlických horách? Skvělý pobyt si zde užijete nejen v letních měsících, ale i v zimě na sjezdovce.

Pokud vás horské prostředí neláká, pronajměte si dům přímo do majitele třeba v Českém ráji nebo na jižní Moravě. Čekají tu na vás odpočinkové procházky v údolí řek nebo skalní útvary, které povzbudí vaši fantazii.

V létě určitě sáhněte po domu u vody. Až bude slunce pálit, určitě oceníte nedaleké přírodní koupaliště nebo bazén, kde se budete moci smočit. Děti se tu vydovádí na skluzavkách a tobogánech a vy můžete chytat bronz na lehátku nebo na dece. Nerušený relax si užijete, pokud si pronajmete dům s venkovním bazénem, který bude sloužit jen vám.