Chaty a chalupy s půjčovnou kol

Chystáte se na aktivní dovolenou, ale nemůžete si s sebou vzít kola? Žádný problém, vyberte si chatu či chalupu s půjčovnou kol a prohánějte se po českých cyklostezkách, kdykoliv se vám zachce. Kola budete mít k dispozici po celý svůj pobyt, uložit si je můžete v úschovně kol. Tak šlápněte do pedálů, vyrážíme.
Načítám nabídky...

celkem 523 nabídek


Česko je pro cyklisty rájem. Najdete tu téměř 40 tisíc kilometrů cyklotras, od náročných po snadné. Cykloturistika je tuzemsku velmi oblíbená, příjemné stezky vás dovedou k populárním turistickým cílům a na kole tak můžete poznat celé Česko. Půjčovna kol u ubytování vám zajistí bezproblémové výlety po celé republice.

Kam vyrazit na chatu s koly k dispozici?

Aktivní dovolenou si užijete, ať zamíříte na jakoukoliv světovou stranu. Králem cykloturistiky mezi kraji jsou jednoznačně jižní Čechy, které jsou protkány nejvíce trasami. Báječné výlety můžete podniknout i vedle na jižní Moravě nebo v Českém ráji.

Vyberte si takové ubytování, které splní všechny vaše potřeby. V naší nabídce najdete chaty vhodné pro cyklistické skupiny, kterým nechybí ani úschovna kol. Samozřejmostí je veškeré vybavení a chcete-li po výkonu relaxovat, můžete si dopřát i chatu s vířivkou nebo saunou.

V létě můžete využít i možností přírodního koupání v okolí a naplánovat si příjemnou projížďku podél potoka, nebo zajet za vodními radovánkami k jezeru. Půjčovnu kol oceníte také v horách, kde na vás čekají pořádné vysokohorské treky, při kterých se zapotí i trénovaní. Vyrazte třeba do Jizerských hor nebo na Šumavu.