Velikonoční pobyt 2023

Oslavte Velikonoce 2023 netradičně a naplánujte si báječný jarní pobyt na chatě či chalupě v přírodě. Využijete tak volno, které máte každoročně k dispozici, k vysněné rodinné dovolené. Velikonoční ubytování z naší nabídky vám poskytne vše, co potřebujete k odpočinku, ať už aktivnímu nebo pasivnímu. Tak na nic nečekejte a vyměňte pro jednou koledu za pohodlný prodloužený víkend na chalupě.
Načítám nabídky...

celkem 2081 nabídek


Velikonoční pobyty jsou stále populárnější a není divu. Česká krajina nabízí spoustu nádherných míst se příjemnou atmosférou a jedinečnými přírodními úkazy. Tak proč vyrážet na dovolenou jen jednou ročně? Ať už chcete Velikonoce 2023 oslavit jakýmkoliv způsobem, chata či chalupa z naší nabídky vám určitě přijde vhod.

Kam vyrazit na chatu o Velikonocích 2023?

Svátky jara nejde oslavit lépe než pobytem v přírodě. Díky chatě nedaleko lesa strávíte příjemné chvíle v klidné lesní náruči, s chatou u vody budete zase moci celé dny pozorovat odlesky stříbřité vodní hladiny. Procházkami po okolí spolehlivě dobijete baterky do dalších dnů.

Chcete-li velikonoční svátky strávit raději aktivně, pak určitě sáhněte po ubytování pro cyklisty, díky kterému tu budete mít blízko cykloturistickým trasám. Zahrát si však můžete také golf nebo si i s dětmi vyzkoušet rybaření v jednom z areálů, kde lze lovit i bez povolenky.

Dopřejte si během velikonočních prázdnin opravdový relax a vyberte si wellness pobyt z naší nabídky. Vířivka či sauna budou patřit pouze vám a vše co potřebujete k dokonalému hýčkání na vás bude čekat na místě.