Ubytování se společenskou místností

Plánujete dovolenou či pobyt ve větší skupině? Chaty a chalupy z naší nabídky jsou pro to jako stvořené. Vybrat si můžete z prostorných objektů s desítkami lůžek i společenskou místností vhodnou pro nejrůznější aktivity. Nezáleží na tom, kolik vás je, v chatě či chalupě se budete cítit vždy pohodlně.
Načítám nabídky...

celkem 1385 nabídek


Vyrážíte na teambuilding nebo školní pobyt? Pak vám chaty a chalupy z naší nabídky přijdou vhod. Každý z hostů bude mít dostatek soukromí a zároveň spoustu příležitostí trávit čas s ostatními. Ubytování se společenskou místností vám umožní pořádání nejrůznějších akcí a her.

Jakou chatu či chalupu vybrat?

Z nabídky můžete vybírat z různých chat, chalup, penzionů nebo apartmánů. Některé z nich jsou určené pro velké skupiny osob, pojmou leckdy až desítky lidí. Prostorné ubytování se společnými prostory vám zajistí perfektní pobyt se vším všudy.

Naplánovat si můžete i rodinné oslavy nebo rovnou svatební slavnost. K tomu se skvěle hodí statek nebo příjemná roubenka, pokud slavíte jen s těmi nejbližšími. Na takovou oslavu budete ještě dlouho vzpomínat.

Ať už máte v plánu cokoliv, můžete počítat s veškerým vybavením jednotlivých pokojů i kuchyně, která má vše, co potřebujete k přípravě občerstvení nebo plnohodnotného jídla pro více lidí.