Ubytování s DVD přehrávačem

Dlouhé zimní večery si říkají o dobrý film na večer. Jste fanoušci akčních filmů, komedií nebo dáváte přednost thrillerům? Do chaty či chalupy s DVD přehrávačem si budete moci vzít své oblíbené filmy s sebou a zhlédnout je společně s těmi, které máte rádi. A o zábavu je postaráno.
Načítám nabídky...

celkem 428 nabídek


Jak na rodinné dovolené spolehlivě zabavit děti i dospělé? Chata či chalupa s televizí a DVD přehrávačem se postará o to, že nuda na vaší dovolenou vůbec nedorazí. Co dělat, když počasí zrovna nepřeje? Sáhněte po ovladači a pusťte si oblíbený film.

Co vám ještě nabídne chata s DVD přehrávačem?

Chaty a chalupy z nabídky na Travelkingu jsou plně vybavené. Užijete si tu tak dovolenou se vším všudy. Samozřejmostí je maximální soukromí, nikdo jiný totiž v objektu ubytovaný nebude, a jedinečný komfort. Těšit se můžete i na vybavenou kuchyň nebo gril či ohniště na připravené přípravu jídla.

Společné chvíle můžete trávit na venkovní terase či zahrádce, která bude také jen pro vás. Po večerech tu můžete grilovat, povídat si nebo hrát deskové hry. Zahrady bývají často oplocené, a jsou tak vhodné ubytování s domácím mazlíčkem. Potěší vás také venkovní bazén nebo vířivka.