Ubytování s prostorem na úschovu kol

Plánujete cyklistickou dovolenou? Vyberte si ubytování pro cyklisty se vším všudy, včetně prostoru na úschovu kol. Přes den se projedete po báječných cykloturistických trasách a večer se v klidu vyspíte, protože budete mít jistotu, že jsou vaše kola v bezpečí. Tak které chalupě dáte šanci tentokrát?
Načítám nabídky...

celkem 596 nabídek


Česko křižuje téměř 40 000 cyklostezek a ať už se vydáte kamkoliv, vždy budete mít možnost vyrazit na kolo. Stačí si jen vybrat jednu z chat a chalup s prostorem na úschovu kol, abyste o svá kola nemuseli mít strach, když je zrovna nebudete prohánět po stezkách. Ubytování vhodné pro cyklistické skupiny se obvykle nachází v srdci přírody a poblíž skvělých cykloturistických tras.

Kde si vybrat ubytování s prostorem pro úschovu kol?

Česko je pro dovolenou na kole jako dělané. Díky hornatým i nížinným oblastem si na své přijdou nadšení horalové i rekreační cyklisté. A kam vyrazit? Po pořádné cyklo túře po hřebenech volají Beskydy nebo Jeseníky, pokud vždy míříte vysoko, pak se asi nespokojíte s ničím nižším, než jsou Krkonoše.

Je vaším cílem si na dovolené odpočinout, ale u bazénu sedět nechcete? Vyrazte do jižních Čech, do cyklistického ráje. Jihočeský kraj totiž drží prim v počtu cykloturistických tras v Česku. Projedete se okolo Třeboně nebo Českého Krumlova, odměnou vám budou krásné výhledy na romantickou krajinu.

V horkém létě budete vděční, za ubytování u vody, ať už nedaleko přírodního koupaliště schovaného v chládku mezi stromy, nebo u venkovního bazénu, kde vám nebude nic scházet. Po náročné vyjížďce si zase můžete odpočinout ve vířivce.