Ubytování s pračkou

Plánujete delší pobyt a nechcete s sebou vláčet celou šatní skříň? Vyberte si chatu a chalupu s pračkou a sbalte si s sebou jen ty nejoblíbenější kousky. Kdykoliv si vyperete, co je potřeba, a vydáte se na další výlet v čistém a voňavém oblečení.
Načítám nabídky...

celkem 816 nabídek


Jestli je něco horšího než balení na dovolenou, pak je to vybalování po jejím konci. Vyberte si chatu a chalupu s pračkou a sbalte si jen to nejnutnější. Ještě na dovolené můžete všechno hodit do pračky a doma jen naskládat zpátky do skříně. Kufry nebudou přetékat a vaše oblečení bude přesto čisté a voňavé během celého pobytu.

Co vám ještě chata s pračkou může poskytnout?

Pronájmem chaty získáte idylickou dovolenou s dostatkem soukromí a veškerým vybavením. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyň i ostatní místnosti. Některé chaty mají i zahradu nebo venkovní terasu, na které můžete využívat gril nebo v klidu posnídat.

Ubytujte se v přírodě a užívejte si každé ráno svěží vzduch a zpěv ptáků. V létě dejte přednost chatě u vody, abyste měli možnost, kde se zchladit. Ideální rodinnou dovolenou si užijete na chatě s bazénem nebo nedalekým dětským hřištěm.

V zimě zase vyrazte na ubytování v horách, nejlépe si zvolte chatu přímo od vleku, ať to k báječným sjezdovkám v českých pohořích nemáte daleko. Krkonoše,Jeseníky nebo Krušné hory vám zajistí perfektní zimní aktivní dovolenou.