Chaty nedaleko veřejného koupaliště nebo bazénu

Není nad to mít v parném létě možnost zchladit se v nedalekém koupališti nebo bazénu. Vyberte si příjemné ubytování v chatě či chalupě s osvěžující vodní plochou na dosah ruky. Můžete buď odpočívat u vody v lesním chládku, anebo chytat bronz u bazénu. Do jedné ruky zmrzlinu, do druhé ledový drink – znáte snad lepší recept na dokonalé léto?
Načítám nabídky...

celkem 764 nabídek


Letní dovolená bez koupání jako by nebyla. Slunce pálí, voda šplouchá a nálada se zlepšuje. Dopřejte si zasloužený odpočinek na jedné z typicky českých chat a chalup. Nemusíte jezdit k moři, idylku u vody si užijete i v našich končinách.

Jak si vybrat chatu s možností koupání?

Chaty u vody jsou oblíbeným místem pro trávení letní dovolené. Ať už vyrážíte na dovolenou s dětmi nebo na romantický pobyt ve dvou, ubytování v malebné české přírodě vám spolehlivě dobije baterky. Vybírat můžete mezi spoustou nabídek ubytování s veřejným koupalištěm či bazénem nedaleko.

Relaxovat můžete třeba u větších vodních ploch, například u největší české nádrže Lipno, nebo u menších veřejných koupališť. Přírodní koupaliště jsou rájem pro děti. Tobogány, skluzavky nebo skokánky je zaručeně zabaví na celé odpoledne, a vy se tak můžete nerušeně opalovat na louce. Ubytování v přírodě má navíc tu výhodu, že když vás lenošení u vody omrzí, můžete se vydat obdivovat českou krajinu. Co třeba vyrazit na pořádnou horskou túru v [Krkonoších] (https://travelking.cz/chaty-chalupy/krkonose) nebo v Beskydech?

Preferujete průzračnou vodu v bazénu? Jak je libo. Zvolit si můžete osvěžující bazén se sladkou vodou, ať už vnitřní nebo venkovní. Máte-li rádi něco originálního, vyzkoušejte bazény se slanou, mořskou vodou. A když se sluníčko schová za mraky, nezoufejte, a vyrazte do termálních bazénů, které jsou pro vás otevřeny po celý rok.