Pobyt u přehrady

Léto bez koupání, jako by nebylo. Ubytujte se v chatě či chalupě u přehrady a odvezte si z letošní letní dovolené krásné zážitky z nitra přírody. Od vašeho ubytování to k vodě budete mít kousek a můžete se tak jít zchladit, kdykoliv se vám zachce. Dovolená u přehrady je ideální volbou pro rodiny s dětmi, tak neváhejte a vybírejte.
Načítám nabídky...

celkem 65 nabídek


Za nezapomenutelnou dovolenou nemusíte vyrážet až k moři. Příjemné momenty si užijete také u vody v České republice. Možností přírodního koupání je tu dostatek, záleží tak čistě na vás, kam do jakého koutu zamíříte. Chaty a chalupy u přehrady vám zajistí mnoho krásných dnů v srdci přírody.

Kam na chatu či chalupu u přehrady?

V Česku najdete nespočet přehrad a vodních nádrží. Mezi ty nejlepší patří Orlík v jižních Čechách, kde si můžete půjčit lodičku, šlapadlo nebo houseboat. Velmi oblíbené je také Lipno na Šumavě, u kterého si rovněž užijete mnoho zábavy při koupání i vodních sportech.

Na jižní Moravě se zase vyplatí navštívit Novomlýnskou nádrž nedaleko Pálavy. Můžete se zde rekreovat, věnovat se rybolovu nebo windsurfingu. Mezi největší české přehrady patří také Nechranice, Slapy, Rozkoš nebo Želivka.

Pobyt v chatě u přehrady je ideální pro rodinnou dovolenou. S dětmi se můžete věnovat jak aktivnímu, tak pasivnímu odpočinku. Ke koupání můžete přidat i trochu turistiky nebo procházek podél vody. Večer na vás vždy bude čekat pohodlně zařízená chata se vším všudy.