Ubytování s okrasnou zahradou

Patříte mezi milovníky přírody? Ubytujte se v chatě či chalupě s udržovanou okrasnou zahradou a užívejte si vůni květin každý den svého pobytu. S venkovní terasou nebo krytým posezením budete moci na zahradě trávit spoustu času a nikým nerušeni si užívat klid, který zde panuje.
Načítám nabídky...

celkem 1116 nabídek


Chalupě s vlastní zahradou se nic nevyrovná. Volné chvíle na dovolené můžete trávit v obklopení krásných květin a vzrostlých stromů, které vám poskytnou příjemný chládek. Okrasná zahrada se vám bude hodit nejen na ranní rozjímání, ale i ke klidným večerům u grilu nebo ohniště.

Co očekávat od chaty či chalupy s okrasnou zahradou?

Díky okrasné zahradě u ubytování, která je v ceně vašeho pronájmu chaty, budete moci servírovat jídlo na čerstvém vzduchu a užít si příjemné letní večery se svými blízkými. Samozřejmostí je naprosté soukromí a pohodlný zahradní nábytek.

Cestujete s dětmi? Pak oceníte spoustu hraček pro ty nejlepší. Vyhrát si mohou na pískovišti, trampolíně nebo na nedalekém hřišti.

Ubytujte se v přírodě a užívejte se všudypřítomný klid a pohodu. Chaty a chalupy jsou nejlepší volbou pro týdenní nebo víkendový útěk z města. Poskytnou vám veškeré vybavení, ale i blízkost přírody a turistických cílů.